NPI Demirleri

NPI demirleri birçok farklı şekil ve boyutta olabilirler. Bunlara aynı zamanda kiriş adı verilir. En yaygın olanları I ve H şeklinde olanlardır. Genellikle inşaat, inşaat mühendisliği, ağır makineler, kamyon yapımı ve diğer ağır hizmet işlerinde kullanılırlar. NPI demirleri, çoğunlukla ağır yapıları desteklemek için kullanılır. Bu durum öncelikle eğilmeye karşı direnç göstererek ağır yüklere dayanma kabiliyetinden kaynaklanır. Peki NPI demiri nedir ve NPI demiri satan firmalar arasından seçim yaparken nelere dikkat edilmelidir?

 

NPI demirleri, ağır yüklerin desteklenmesi gerektiğinde inşaat endüstrisinin en önemli yapı malzemesi durumuna gelir. Yaygın olarak I şeklinde olan bu kirişler yatay olarak kullanıldığında veya sütun olarak durduğunda büyük yüklerin taşıyabilir hale gelirler. NPI demiri ölçüleri arasında farklı ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilecek alternatifler yer almaktadır. NPI demiri fabrikası olarak hizmet sunan firmamız ile iletişime geçerek alternatifler hakkında da bilgi alabilirsiniz.

 

NPI demir ürünlerinin en popüler hali H şeklinde olan halidir. Bu kiriş şekli yatay mukavemet için daha geniş profillere sahiptir. Bu durum onları gökdelenler veya ev kirişleri için ideal hale getirirler.

NPI Demirlerde Karaca Metal Farkı

Karaca Metal, binlerce farklı uygulama için gerekli olan NPI demirleri açısından geniş ürün yelpazesine sahiptir. Projeniz için gerekli olan NPI demirleri sizin için tedarik edebilir ve projenizde size destek olabiliriz:

  • Demir ve çelik endüstrisinde tamamen müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran yaklaşım
  • NPI demir tedarik hizmetinde güvenilir, uygun ve hızlı hizmet anlayışı
  • NPI demirlerinde %100 zamanında teslimat garantisi
  • NPI demirler dahil olmak üzere demir ve çelik ürünlerinde esnek çeşitlilik
  • Kalite odaklı hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini yakalama

Karaca Metal NPI Demir Hadde Ürünleri

Karaca Metal işini ustaca yapan profesyonellerin becerilerinden yararlanarak geniş bir NPI demir ürün yelpazesi sunar. Bu eşsiz ürün yelpazesi bize başvuran müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılama konusunda bize yardımcı olur. En son teknolojilerden yararlanarak size endüstri standartlarının üzerinde NPI demirleri sunmaya çalışıyoruz.

 

Kaliteli hizmet anlayışımızla inşaat işlerinde yapısal destek ürünü olarak kullanılan NPI demirleri tedarik ederek size yardımcı olabiliriz. Sağlam yapıları ve ağır yüklere karşı dayanıklı olan nitelikleri sayesinde NPI demirleri inşaat projelerinin vazgeçilmez ürünlerinden birisidir.

 

-- NPI DEMİRLERİ AĞIRLIK TABLOSU --

 

Karaca Metal hadde ürünü üretiminde en önde gelen markalarından biridir. Her zaman gelişim, ilerleme ve yenilik odaklı yaklaşımı tercih ederek müşterilerimizi memnun etmeye çalışırız. Kendisini sürekli geliştiren ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çaba gösterirken kaliteli hizmet prensibimizi hassas bir biçimde uygulama yoluna gider. Profesyonel ekibimizin bu ekstra çabası sayesinde müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnuniyet duymalarını sağlarız. NPI demiri ağırlığı çeşitleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun olabilecek çeşitler yer almaktadır. NPI demiri ölçüleri için ekibimiz ile de iletişime geçebilirsiniz.

KULLANIM ALANLARI

Sıcak haddelenmiş NPI demirleri, yatay kullanıldığında veya sütun olarak durduğunda büyük yük taşıma desteği sağlar. Ayrıca, ağır yük desteği gerektiğinde inşaat endüstrisinde düzenli olarak kullanılırlar. Ek olarak, bu çeliğin şekillendirilmesi, kaynaklanması, kesilmesi, biçimlendirilmesi ve işlenmesi oldukça kolaydır. Peki NPI demiri nerede kullanılır ve ne gibi işlevsel özelliklere sahiptir?

  • Yüke karşı dayanıklı olduklarından NPI demirleri köprü desteği olarak kullanılırlar.
  • Yüke karşı dayanıklılıkları onların aynı azmanda gökdelenlerde yapı malzemesi olarak kullanılmasını sağlar.
  • Çeşitli platformlarda NPI demirlerin kullanımı oldukça yaygındır.
  • Konutlar gibi yapılarda NPI demirleri yapısal ürün olarak kullanılırlar.
Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon