Oval Profiller

Oval profiller içi boş olan yapısal çelik ürünleridir. Bu ürünler inşaatlarda ve mekanik uygulamalarda kullanılırlar. Çok yönlü ve verimli olmaları oval profillerin en büyük avantajları arasında yer alır. Yapısal profiller olmasaydı bugün dünyadaki en güçlü ve en etkileyici yapıları inşa etmek mümkün olmazdı. Oval profil ölçüleri ve oval profil ağırlık çeşitleri arasında her kişinin ihtiyaçlarına çözüm sunabilecek farklı seçenekler yer almaktadır.

 

Oval profiller içi boş bir bor şeklinde kesite sahip profil türüdür. Kare, yuvarlak ve dikdörtgen olarak kategorilere ayrılan temel profil ürünlerinden yuvarlak profil ailesinin bir üyesidir. Oval profiller tıpkı diğer yuvarlak profil ürünleri gibi çok eksenli yüklemeler için oldukça verimli bir şekle sahiptir.

Oval Profillerde Karaca Metal Farkı

Karaca Metal tüm standartları karşılayan üretim tesisleriyle dairesel, oval ve elips şeklinde profiller üretebilme potansiyeline sahiptir. Müşterilerimizin taleplerini karşılamak üzere ısmarlama profil üretimi yapabiliriz. Paslanmaz çelik ve galvanizli ürünler olmak üzere pek çok nitelikte oval profil üretimi gerçekleştirebiliriz. Oval profil şekilleri ve özel şekil profil konusunda profesyonel destek almak isterseniz firmamızı tercih edebilirsiniz.

 • Oval profil üretiminin her aşamasında kalite kontrolü gerçekleştirmeye özen gösteririz.
 • Oval profil ürünlerinde rekabetçi fiyat politikasını tercih ederek her zaman en uygun fiyatı sunmaya çalışırız.
 • Küçük veya büyük fark etmeksizin her projede müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırız.
 • Oval profil ürünlerinde %100 zamanında teslimat garantisi sunarız.
 • Müşteri odaklı yaklaşımımız ile sektör standartlarına katkı sağlarız.
 • Oval profil ürünlerimiz her projede uzun süreli kullanım imkanı sunar.

Karaca Metal Oval Profil Ürünleri

Tamamen işlevsel olandan kuruluma hazır olana kadar tüm oval profil ürünlerinin tedarikini gerçekleştirebiliriz. Karaca Metal, oval profil üretiminde müşterilerinden gelen talepleri göz önünde bulundurarak hareket eder. Hangi boyutta olursa olursa olsun sizin için oval profil ürünleri üretebiliriz.

 

Demir ve çelik endüstrisinde elde ettiğimiz geniş bilgi birikimini en yeni üretim teknikleriyle bir araya getiririz. Böylece müşterilerimize talepleri doğrultusunda en doğru çözümleri sunarız. Standart ürün yelpazemiz her boyutta profil ürünlerini içerir. Buna ek olarak müşterilerimize özelleştirilmiş profiller sunabiliriz. Oval demir profil fiyatları seçeceğiniz ürünlerin teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

KULLANIM ALANLARI

Oval profiller, boru tipi profillerle aynı işlevlere sahiptirler. Oval profiller özellikle endüstriyel alanlarda kullanılırlar. Oval profillerin hassas yapıda olması onları otomotiv sektörü için elverişli hale getirir. Aynı zamanda bu profiller beyaz eşya sektöründe ve mobilya sektöründe kullanılabilir.

 • Mobilya sektöründe eşyalara şekil vermek amacıyla oval profillerden yararlanılır.
 • Oval profiller hassas yapıları sayesinde otomotiv endüstrisinde kullanılabilen ürünlerden biridir.
 • Ürün üretimine destek açısından beyaz eşya sektöründe oval profillerin kullanımı oldukça yaygındır.
 • Oval profiller inşaat endüstrisinde yapısal ürün olarak kullanılırlar.
 • Yapılsa özellikleri oval profillerin sanayide kullanılmasına imkan tanır.

 

Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon