Rulo Sac Dilme Firmaları

Sac, levha haline dönüştürülerek  metal malzemelerle üretilen ürünlerdir. Endüstriyel şekilde işlenerek rulo haline getirilmektedir . Seri üretim alanında sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Rulo sac kesim işlemleri,  özel makinalarla gerçekleştirilerek verimliliği yükseltilmektedir. Rulo saçlar genellikle; beyaz eşya, aydınlatma sistemleri ve inşaat sektörlerinde kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise estetik bir görünüme sahip olmasıdır. Rulo sac dilme firmaları arasında; ihtiyaç duyulan ölçü ve ebatlarda üretim gerçekleştirerek, yüksek kalite standartlarındaki hizmeti ile Karaca Metal,  rakiplerinin bir adım önüne geçmektedir.

Rulo Dilme Kesim Özellikleri ve Kullanım Alanları

Rulo dilme kesim işlemleri;  rulo ağırlığı, genişliği ve çapı hesaplanarak gerçekleştirilmektedir. Rulo formdaki sac malzemeler, dairesel bıçaklar arasından geçirilerek daha dar bantlara sarılmaktadır. Rulo yükleme araçları ile ürün;  bekletme kanalından alınarak, rulo açıcı merdanelere gönderilir. Rulo açıcılar, ürünü belirli bir ölçüde gerilim ile açma işlemini gerçekleştirmektedir. Rulo dilme kesim işlemlerinde,düzenli  kontrol aşamasından sonra çemberleme ile ambalajlama uygulanmaktadır. Rulo saclar, dayanıklılık ve paslanmaz özelliği ile otomotiv ve mobilya sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir. Yapısal özellikleri kapsamında, elektronik eşyalarda ve elektrik sektöründe kullanıma uygundur.  Bunun yanı sıra dekorasyon alanında da sıklıkla tercih edilen ürünler arasında.

Rulo Sac Dilme Kesimde Karaca Metal Ayrıcalığı

Rulo sac dilme kesimde, istenilen ölçü ve ebatlarda üretim gerçekleştirilmektedir. İhtiyaç duyulan rulo sacların temini, teslimat hızı bazında ayrıcalık yaratmaktadır. Uzman ekibi ile titiz ve kaliteli bir şekilde  üretim yapılmaktadır.  Rulo sac dilme kesim işlemleri, yüksek hizmet standartlarında gerçekleştirildiği için uzun ömürlülük garanti edilmekte.  Karaca Metal, güvenilir ürünleri ve kalitesi ile rulo saclarda fark yaratmaktadır.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon