Sac Kesim Büküm İşleri

Levha haline getirilmiş olan metaller sac olarak kullanılmaktadır. Metal maddelerin endüstriyel şekillerde işlenerek düz hale getirilmesi de sac kesim büküm işleri arasında yer almaktadır. Sanayi alanında da kullanılan sac çeşitleri işletmelerin en fazla ihtiyaç duyduğu en özel ürünler arasında bulunmaktadır. 

Özel sac işleme merkezlerinde yapılması gereken bu işlemlerden sonra ortaya saclar çıkartılmaktadır. Bakırdan yapılan plakalar olarak da adlandırılan saclar, sanayinin farklı alanlarında yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. Ürünlerin kullanılabilir hale getirilebilmesi için ise en uygun şekilde kesilmesi veya bükülmesi gerekmektedir. 

Sac kesim ve büküm işlemleri sizlere pek çok farklı avantajı da sunmaktadır. Avantajlar seri üretime katkı sağlayabildiği gibi aynı zamanda işletme maliyetinin düşmesini de sağlayabilmektedir. Sac kesim işlemleri üretimde işlenmesi gereken malzemenin en yüksek verimlilikte kullanılabilir olmasını da sağlar. Düşük maliyetli ve hızlı kesim işlemleri bu tür sacların daha fazla tercih edilmesine imkan tanımaktadır.

Sac Kesim ve Büküm İşlemleri Kişiye Özel Olarak Yapılabilir mi?

Adetler çok fazla olmadığı sürece sac kesim ve büküm işlemleri kalıp gerektirmeyen işlemlerdir. Kullanılacak olan malzemelerde deformasyon neredeyse sıfıra indirilebilmektedir. Malzemelerdeki fire oranları ise en makul seviyelere düşürülür ve sac kesim işlemleri başlatılır. Malzemeler ile temas gerçekleşmeyeceği için sac kesim işlemindeki çizilme oranları ve riski de sıfıra indirilmiştir.

Farklı boyutlarda kişilerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanan sac ürünlerine ihtiyaç duyuyorsanız sizler de profesyonel destek alabileceğiniz Karaca Metal’i tercih edebilirsiniz. Yüksek kalitedeki sac kesim ve büküm işlemlerini sizlere sunan Karaca Metal sayesinde projelerinizde kullanabileceğiniz özel sac modellerine sahip olabilirsiniz. Sac kesim ve büküm işlemleriyle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Karaca Metal ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
Gözyaşı Desenli Çeta Sac Ölçüleri ve Çeşitleri
Gözyaşı desenli çeta sac modelleri iç piyasada kullanılan ve baklava desenli olan saclardan sonra en fazla tercih edilen sac modelleri arası...
Galvaniz Sac Plaka Ağırlıkları
İki tarafı çinko kaplı olan karbon çelik sac malzemeler galvaniz sac  plaka olarak adlandırılıyor. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip...
6112 (DC01) Kaliteli Sac Nedir Özellikleri?
Soğuk haddelenmiş olan ürünler arasında yer alan DC01 soğuk saçlar endüstriyel alanda faaliyet göstermekte olanlar için kullanıma ideal olan...
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İstanbul
Telefon