Sanayi Boru ve Profilleri

Sanayi boru ve profilleri çelikten mamul edilebilen ürünlerdir. Kullanım alanlarına ve boyutlarına göre farklı şekillerde üretilen sanayi boru ve profilleri standart su ve gaz boruları, petrol ve doğal gaz boruları ve yüksek basınç ile ısıya karşı dayanıklı borular olarak da üretilebilmektedir.

Ufak boyutlu olarak üretilenler 168,3 mm dış çapa kadar, orta büyüklükteki borular 168,3 mm ve 406,4 mm dış çap arası ve büyük borular dış çapı 406,4 mm’den büyük olanlardır. Sanayi boru ve profilleri dikişli, boyuna dikişli, spiral ve dikişsiz olarak da üretilmektedir. Dünya çapında üretilen boruların %70’lik kısmı dikişli borulardan kalanları ise dikişsiz borulardan üretilmektedir.

Dış mekan koşullarına karşı dayanıklı olabilen ürünleri farklı projelerinizde uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sanayi Boru ve Profilleri Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?

Satın alım esnasında ilk dikkat etmeniz gereken detay firma güvenliği olmalıdır. Güvenilir olmayan ve müşterileri tarafından olumlu geri dönüş almayan firmalardan asla bu tür ürünler satın almamalısınız.

Sanayi boru ve profillerinin fiyatları seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerine ve modeline göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak seçim esnasında tek kriterinizin asla fiyatlandırmalar olmaması gerekmektedir. Uygun fiyatlı ürünler sunduğunu söyleyen fakat kalitesiz ürünleri sizlere sunan firmalardan uzak durmalısınız.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon