Sanayi Boruları

Sanayi boruları her kullanım ve ortam için uygun şekilde üretilirler. Özellikle fabrikalarda yalıtımlı boru sistemi sistemi tasarlamak ve inşa etmek için bu borular kullanılır. Sanayi boruları farklı boyutlarda ve bileşenlerde olabilirler.

 

Sanayi boruları değişik kalitede olabilen ürünlerdir. Sıcak haddelenmiş veya soğuk haddelenmiş şekilde üretilebilen sanayi boruları kromaj uygulamalarına uygun şekilde üretilirler. Özellikle bina iskelelerinde, kalıp sistemlerinde ve sulama amaçlı çalışmalarda sanayi borularından faydalanılır.

Sanayi Borularında Karaca Metal Farkı

Karaca Metal farklı kalınlıklarda ve ebatlarda sanayi borusu üretimi gerçekleştirebilir. İmalat sektöründe kendine yer bulabilen bu ürünler için değişik kalitede ürünlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Karaca Metal tercih ettiği doğru fiyatlandırma yöntemiyle her tipte sanayi borularına erişmeniz konusunda size çeşitli imkanlar sunar. Sanayi boruları ağırlıkları konusunda kişiye özel destek sunan Karaca Metal aynı zamanda sanayi boruları özellikleri ve sanayi boruları kalitesi ile de dikkat çekmektedir. Sanayi boruları boyutları isteğinize göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 • Üretim aşamasında süreklilik gerektiren kalite kontrolü
 • Rekabetçi fiyat politikası ile benzersiz ürün fiyatları
 • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı
 • Her projeye uygun sanayi borusu üretimi
 • Sanayi borusu tedarikinde hız, güven ve kalite odaklı hizmet anlayışı
 • Sanayi borusu ürünlerinde %100 zamanında teslimat garantisi
 • Sanayi borusu ürünleri açısından geniş kapsamlı ürün yelpazesi

Karaca Metal Sanayi Boruları

Karaca Metal tarafından üretilen sanayi boruları tüm endüstrilerde kullanıma uygun ürünlerdir. Sanayi borularımız ile müşterilerimizin beklentilerini karşılar ve onlar için en ideal çözümleri sunarız. Sanayi borularımız müşterilerin talebi üzerine farklı ebat ve boyutlarda olabilirler.

Sanayi boruları birçok farklı projede kullanılabilirler. Endüstriyel projeniz için mükemmel çözümü bulmak istiyorsanız çok yönlü sanayi borularını tercih edebilirsiniz. Karaca Metal en uygun fiyatlara sanayi borusu bulabileceğiniz ender yerlerden birisidir. Sanayi boruları ölçüleri ve üretim teknikleri ihtiyaçlarınıza göre belirlenebilmektedir. Sanayi boruları birim fiyat olarak avantajlı seçenekler sunan sanayi boruları fabrikası Karaca Metal’i tercih ederek sizler de ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretebilirsiniz.

 

Size önceden kesilmiş ve gönderilmeye hazır sanayi boruları sunabileceğimiz gibi talepleriniz doğrultusunda size özel üretimler gerçekleştirebiliriz. Karaca Metal her zaman güven, kalite ve hız odaklı hizmet anlayışıyla ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır olan bir markadır.

KULLANIM ALANLARI

Peki sanayi boruları nerede kullanılır ve hangi alanlarda işlevsel özelliklerini sergileyebilmektedir. Sanayi boruları atık su sistemlerinden, iklimlendirme ve havalandırma sistemlerine kadar pek çok yerde kullanılırlar. Özellikle gaz üretimi yapılan enerji endüstrisinin parçası olan birçok noktada sanayi boruları kullanılır. Uzun mesafeli gaz ve sıvı akışlarının olduğu yerlerde sanayi boruları tercih edilirler. Sanayi boruları plaka olarak da adlandırılan ürünlerdir.

 • Sanayi boruları iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinde kullanılırlar.
 • Enerji endüstrisinde üretim aşamasında sanayi borularından faydalanılır. Sanayi boruları çeşitleri arasında ihtiyaçlarınıza yönelik ürünler bulabilmeniz mümkündür.
 • Uzun mesafeli gaz tedarikinde sanayi borularından destek alınır.
 • Gemi inşasında sanayi borularının kullanımı oldukça yaygındır.
 • İmalat sektöründen platform yapımına kadar pek çok alanda sanayi borularından yararlanılır.
 • Yüksek kimyasal içeren malzemelerin taşınması sanayi boruları kullanılabilir.

 

Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon