Sektöre Özel Profil Üretiliyor mu?

Hemen hemen her  sektörde kullanılan profil yapıları; kare, dikdörtgen, özel şekilli, oval, elips, boyalı ve galvanizli olmak üzere birçok seçenekten oluşmaktadır.  Çeşitli yapılardaki profiller, kullanım alanlarına göre sektörel farklılık içermektedir. Bu kapsamda hangi sektörün ne yapıda profil kullandığı oldukça önemlidir.  Karaca Metal, her sektöre uygun ürettiği profil seçenekleri ile, sektöre özel profil üretiliyor mu? sorusunu, yüksek kalite standartlarında üretimi ile cevaplamaktadır. İstenilen ölçü ve ebatlarda üretilen profiller,  sektörel kullanıma göre tasarlanmaktadır.

Profillerin Sektörel Dağılımı

Profil türleri kullanım alanına ve işlevselliğine göre sınıflandırılmaktadır. Kare profiller genel imalat ürünlerinde, güvenlik ızgaralarında, mobilya ve nakliye sektöründe kullanmaktadır. Dikdörtgen profiller ise kare profiller ile kullanım alanı açısından benzerlik göstermektedir. Otomotiv, mobilya ve nakliye sektörlerinde tercih edilmektedir. Özel şekilli profiller konut ve ticari inşaat alanlarında kullanılırken, elips profiller denizcilik ve mimari sektöründe yer almaktadır. Galvanizli profiller, standart profillere galvanizleme işlemi yapılarak oluşmaktadır. Bu profiller, paslanmaz ve dayanıklılık özelliği ile hemen hemen her sektörde kullanım özelliğine sahiptir. Boyalı profiller ise kiremit rengi ile, imalat sektöründeki üretimlerde ve çatı yapımında tercih edilmektedir.

Profil Çeşitlerinde Karaca Metal Farkı

Tüm profil çeşitleri, uzman ekibi ile yüksek kalite üretim standartlarında üretilmektedir.  Titizlik ile üretilen bu ürünlerin her sektör için üretimi mevcuttur. İhtiyaç duyulan ölçü ve ebatlarda tasarlanan profiller, teslimat hızı avantajını da beraberinde getirmektedir. Dayanıklı ve kaliteli olma özelliği kapsamında, uzun ömürlü kullanımı garanti etmektedir.  Uygulanan galvanizleme işlemi ile paslanmaz hale getirilerek, güçlendirilmektedir. Ürün çeşitliliği ve uygun fiyat avantajını da bünyesinde barındırmaktadır.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon