Silme Demirleri

Silme demirleri inşaat sektörünün en önemli ürünlerinden birisidir. Lama demirleri ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olan silme demir ile lama demir arasındaki tek farkı daha dayanıklı ve daha kalın olmalarıdır. Silme demirleri kendi içerisinde farklı genişliklere sahip olabilirler. Haddeleme işlemiyle üretilen silme demirleri kullanım amaçlarına uygun olacak şekilde şekillendirilebilirler. Peki silme demiri nedir ve silme demiri ölçüleri nelerdir?

 

Silme demiri ne demek sorusunun cevabı şu şekilde verilebilmektedir; silme demirleri boyutları değişken olsa bile daha çok düz ve dikdörtgen hadde ürünleridir. Uygun maliyetli inşaat ürünleri arasında yer alan silme demirleri çelik yapılarda altyapı görevi görürler. Bununla birlikte mukavemetli yapısı onun farklı endüstrilerde kullanılmasını sağlar.

Silme Demirleri Hadde Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Türkiye'nin önde gelen hadde ürünleri üreticilerinden birisi olan Karaca Metal'in önceliği müşterilerine kaliteli silme demirleri tedarik etmektir. İnşaat, otomobil ve makine sanayi endüstrisinde yer alan işletmeler için silme demiri siparişlerini tam zamanında yetiştiririz. En önemlisi geniş bir yelpazede rekabetçi fiyatlarla hizmet sunmaya çalışırız.

  • Silme demiri ürünlerinde %100 zamanında teslimat garantisi
  • Silme demiri tedarik hizmetinde yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunma taahhüdü
  • Demir ve çelik endüstrisinde ekstra güvenilirlik
  • Ürün ve hizmet sunumunda ekstra kalite kontrolü
  • Müşteri odaklı yaklaşım ile sektör standartlarının belirlenmesi

Karaca Metal Silme Demiri Hadde Ürünleri

Silme demiri ürünleri çeşitli ebatlarda, sınıflarda ve yüzeylerde olabilirler. Büyük projeleri yürütebilecek altyapımız ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Tüm taleplerinize hızlı geri dönüş yapabilmek için hizmet kalitemizi her geçen gün geliştirmeye ve iyileştirmeye çalışırız. Silme demiri üreticileri arasında yer alan firmamız ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır. Silme demiri fabrikası hizmeti alabileceğiniz firmamız uygun fiyatlı ürünleriyle de dikkat çekmektedir.

 

Bir hadde ürünü olan silme demiri inşaat sektörünün vazgeçilmez ürünlerinden birisidir. Kesmesi oldukça kolay olan bu ürünler ekstra mukavemetli yapısı ile fazlasıyla kullanışlı olurlar. Silme demiri nerede kullanılır sorusunun temel cevapları bu şekildedir.

 

Aşağıdan üretimini yapabildiğimiz standart silme demirlerine göz atabilirsiniz. Aşağıda yer alan boyutların dışında farklı ve özel bir boyutta silme demirlerine ihtiyaç duyuyorsanız size yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçmeyi düşünmelisiniz.

 

-- SİLME DEMİRLERİ AĞIRLIK TABLOSU --

 

Karaca Metal hadde ürünü üretimi ve tedarik işlemlerinde daima gelişimi hedefler. Hizmetlerimizin kalitesinde sürekliliği esas alırız. Kendini geliştirmek ve yeni teknolojilere uyum sağlamak için ekstra çaba gösteren ekibimizle tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışırız. Her zaman kalite ile verimlilik odaklı çalışarak müşterilerimize üstün kaliteli hizmet sunarız. Silme demiri satan firmalar arasındaki firmamız sizlere en uygun fiyatlı profesyonel çözümleri sunmaktadır.

KULLANIM ALANLARI

Silme demirleri kullanımı çok yaygın, düşük maliyetli ve kullanımı çok yönlü ürünler arasında yer alır. Silme demirleri inşaat sektöründe alternatifsiz ürünlerden birisidir. Esnek ve kullanımı kolay bir ürün olduğu için inşaat sektörünün temel ürünlerinden birisidir.

  • Mukavemetli ve kalın bir ürün olan silme demirleri inşaat sektöründe altyapı ürünü görevi görür.
  • Enerji verimliliğinin öncelikli olduğu sektörlerdeki inşaat çalışmalarında silme demirleri yaygın olarak kullanılır.
  • Büyük ölçekli projelerde silme demirlerinin kullanımı oldukça yaygındır.
  • Silme demirleri beyaz eşya ürünleri gibi ev eşyalarının üretiminde kullanılır.
  • Silme demirlerinin en sık kullanıldığı sektörlerden birisi makine sanayisi ve otomotiv sanayisidir.

 

Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon