Silme Demirleri

İnşaat alanında kullanılan silme demirler, yapı sektöründe değer gören ürünlerin başında gelir. Silme demirler ile lama demirler, birbirine benzer özelliklere sahip olup tek farkı dayanıklılık, kalınlık tarafında bulunmaktadır. Birçok genişliğe sahip olan silme demirlerde, müşterilerin kullanım amacına göre birbirinden farklı genişlik çerçevesinde üretim sağlanabilir. Ayriyeten haddeleme işlemleri konusunda da silme demirlerinde, kullanılacak alana göre işlemler uygulanmaktadır.

Doğrudan düz ve dikdörtgen hadde ürünleri olarak bilinen silme demirleri, günümüzde boyutları müşteri taleplerine göre elbette değişkenlik de göstermektedir. Çelik yapısal alanların tamamında altyapı olarak güçlü bir görev gören silme demirleri uygun maliyete sahip olup en çok inşaat sektörü içerisinde kullanılır. Mukavemeti yüksek olması sayesinde de yine yükü ağır olan birçok endüstriyel alanlarda kullanıldığı gözlenmektedir.

Silme Demiri Ölçü ve Ağırlık Tablosu

Ebat (mm) 1 Boy Ağırlık / 6 Metre (kg) Kalite
16X3,00 MM 2,25 KG  ST37 
20X3,00MM 2,82 KG  ST37 
25X3,00 MM 3,54 KG  ST37 
30X3,00 MM 4,23 KG  ST37 
20X5,00 MM 4,70 KG  ST37 
25X5,00 MM 5,88 KG  ST37 
30X5,00 MM  6,96 KG  ST37 
40X5,00 MM 9,42 KG  ST37 
50X5,00 MM 11,76 KG  ST37 
60X5,00 MM 14,13 KG  ST37 
70X5,00 MM 16,50 KG  ST37 
80X5,00 MM 18,84 KG  ST37 
100X5,00 MM 23,55 KG  ST37 

Silme Demirleri Hadde Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Kaliteli ve güvenli bir hizmet anlayışı benimseyen Karaca Metal, bu süreçte silme demirleri konusunda Türkiye’de başarılı firmalarda sayılı isimlerden biri olarak bulunur. Hadde ürünleri üreticiliği arasında ilk isimlerden biridir. Silme demirleri ise, doğrudan inşaat, otomotiv gibi sektörlerinde kullanılmasıyla beraber mukavemet gücüne bağlı makine sanayi alanında yoğun bir kullanımı bulunur.

Geniş bir üretim yelpazesi içerisinde, istenilen süre içerisinde siparişleriniz tamamlanırken; tüm projelerinize uygun sürede ve en uygun fiyatlar çerçevesinde üretimi tamamlanır. %100 müşteri memnuniyeti sağlayan Karaca Metal ile silme demir ürünleriyle ilgili en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Silme demirleri tedarik hizmetlerinde en iyi kalitede ürün, hizmet anlayışı sağlayan Karaca Metal, demir veya çelik endüstriyel alanlara yönelik üretimde gerekli güvenlik kalite kontrolü sağlamaktadır. Müşterilerine karşı doğru yaklaşım ile en iyi üretim standardı sağlamaktadır.

Karaca Metal Silme Demiri Hadde Ürünleri

Marka bilinirliği ile sektörde öncü firmalardan biri olan Karaca Metal, birinci sınıf kalitede silme demirleri üreten firmaların başında gelir. Standart ebatlar dışında da birçok çeşitli boyutlarda, kalite sınıfınca üretim sağlamaktadır. Projelere bağlı kalarak, istenilen altyapıya yönelik ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılarken, projenin süresine bağlı en hızlı biçimde işlemlerinizi tamamlar.

Hizmet kalitesinde her gün iyileştirmeye giden marka, silme demiri üreticiliği anlamında da firmanın katkıları da oldukça yüksektir. Bununla beraber demir fabrikası hizmeti olarak firmanın sunduğu en uygun fiyat politikası olarak Karaca Metal, çözüm odaklı yaklaşımda müşterilerine en iyi fiyat garantisi sunar.

İnşaat sektörünün en çok kullanılan ürünleri arasında yerini alan silme demiri, bir tür hadde ürün olarak bilinir ve kesimi kolay olan, ekstra mukavemetli bir yapısı ile en çok kullanıma sahip ürünler arasında yerini alır.

Karaca Metal’in silme demirleriyle ilgili sağlamış olduğu tüm üretim hattı standart boyutlarına aşağıdaki tablodan göz atabilirsiniz. Elbette, tüm aşağıdaki liste dışında da birçok özel boyutta, özel ağırlıkta da silme demirleri üretebiliyoruz. Bu konuda bize ulaşarak bilgi ve destek alabileceğiniz gibi, %100 müşteri memnuniyeti sağladığımızı de her zaman bilmenizi istiyoruz.

-- SİLME DEMİRLERİ AĞIRLIK TABLOSU --

Hizmet kalitesinde ve tedarik süresinde her daim en iyi gelişim sağlayan Karaca Metal, müşteri taleplerini ve projelere yönelik çözümleri güvenilir bir şekilde tamamlar. Altyapısında bulunan uzman kadrosu ve yeni teknoloji cihazları ile en doğru kesim işlemleri sonucunda silme demirleriniz, sizin özel istekleriniz ile birlikte hazırlanır.

Sunulan hizmet ile beraber gösterilen ekstra çaba sayesinde, tüm ihtiyaçlarınız verimli bir şekilde sağlanırken, kaliteli hizmetle silme demiri satışı sunan firmalarda uygun fiyata profesyonel desteği görebilirsiniz.

Silme Demirleri Kullanım Alanları Nelerdir?

Silme demirlerinin en yaygın görüldüğü alanlardan biri de inşaattır. İnşaat sektörü içerisinde kullanımı yaygın olmasıyla beraber, esnek bir kullanımı olması noktasında ise çok yönlü bir ürün olarak piyasada kullanılır.

Düşük maliyeti bulunan, birçok yönden ebatlarıyla değişiklik yapılarak güçlü mukavemet özelliği sayesinde kullanıma uygun bu ürünlerde, esnek ve kullanımı temel olarak ağırlığın olduğu her sektörde geçerli olmaktadır. Büyük ölçeklere sahip tüm projelerde de silme demirler kullanılmaktadır. En çok makine sanayi ve otomotiv sektöründe kullanımı yaygın olurken, beyaz eşya ürünleriyle ilgili ev eşyalarının da üretimi çerçevesinde bu ürünler kullanılır.

Bizimle İletişime Geçin
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon