Siyah saclar, sürekli döküm işlemiyle üretilen dikdörtgen kesitli yarı ürünün belirli bir sıcaklığa kadar ısıtılarak hadde işleminin uygulanmasıyla üretilen yassı çelik ürünlerdir. Siyah saç üretildikten sonra rulo haline çevrilir.

Siyah sac üretiminde kullanılan çelik yeniden kristalleşme sıcaklığının üstünde olduğunda kolayca şekillendirilebilir. Bu nedenle söz konusu aşamada çeliğin çok daha büyük boyutlarda üretilmesi söz konusudur.

Siyah sac, genellikle işlem sırasında herhangi bir gecikme olmadan üretildiği için normal sacdan daha ucuz olabilir. Sac soğuduğunda hafifçe büzüldüğü için boyutunu ve şeklini kontrol etmek standart saca göre çok daha zordur.

Siyah Sac Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Siyah sac ürünlerinde neden Karaca Metal ilk tercihiniz olmalı? Karaca Metal her zaman "çözüm odaklı" bir yaklaşıma sahip olduğundan ilk tercihiniz olmaya adaydır. Karaca Metal'in nitelikli ekibi müşterilerden gelen taleplere karşılık verebilmek için her geçen gün kendini geliştirmeye devam eder:

  • Siyah sac ürünlerinde %100 zamanında teslimat garantisi
  • Siyah sac ürün kalitesinde sürekliliğin sağlanması
  • Satış sonrası destek ile müşteri memnuniyetinin sunulması
  • Müşteri odaklı tasarım ve ürün çözümleri

Karaca Metal Siyah Sac Ürünleri

Siyah sac imalatı yapan bir yer arıyorsanız ve önceliğiniz projenize yönelik uyum ise Karaca Metal ile çalışabilirsiniz. Demir ve çelik üretimi yapan hemen hemen her firma belirli standartta ürün sunmayı başarabilir. Biz ise size en kaliteli ürünleri sunmak için çaba gösteririz.

Siyah sac ürünlerinden hangi boyutta olana ihtiyacınız varsa Karaca Metal'in ürün yelpazesini kontrol edebilirsiniz. Siyah sac üretiminde müşterilerimizin talepleri önceliğimizdir:

Siyah Sac Ağırlık Tablosu

Karaca Metal daima yenilikçi yaklaşımıyla aradığınız siyah sac ürünlerine kavuşmanıza yardımcı olur. Ekip olarak her zaman yeni teknolojileri kullanmaya hazır hale gelebilmek için sürekli gelişimi hedefler. Siyah sac siparişlerinizi zamanında teslim etmek temel prensibimizdir.

KULLANIM ALANLARI

Siyah sac, demiryolu raylarında, iş makinelerinde imalatında, çelik kasa üretiminde, gemi ve tersanelerde kullanılır. Siyah sac, kesin şekil ve toleransın gerekli olmadığı durumlarda kullanılır.

  • Siyah sac kaynaklanabilir bir çelik olduğu için inşaat makinelerinin ve iş makinelerinin imalatında kullanılır.
  • Siyah saç sahip olduğu mukavemet derecesine göre genel inşa levhalarında kullanılabilir.
  • Siyah sac gemi yapımına uygun mukavemete sahip olduğundan gemi yapımında ve tersanelerde diğer işlemlerde kullanılabilir bir üründür.
Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İstanbul
Telefon