T Profil Demirleri

T profil demirleri veya T kirişleri, inşaatta diğer yapısal şekillerden daha az kullanılan ama daha fazla avantaj sunabilen hadde ürünleridir. Bir T profil demiri genel olarak değirmende üretilmeyen bir profildir. Değirmenler sadece küçük boyutların üretilmesini sağlarlar. Daha büyük T profil demirleri için genellikle NPI demirlerinin ayrıştırılmasıyla üretilirler.

 

Özel bir cihaz yardımıyla NPI demirlerinin ilk kısmı kesilerek hadde ürünü T halini alır. Genel olarak kesim girişin ortasından yapılır ancak merkezden kesim yöntemi de uygulanabilir. Kesildikten sonra kirişin ağ olarak bilinen kısmı T profil demirinin gövdesi olarak adlandırılır.

T Profil Demirlerinde Karaca Metal Farkı

Üretimini yaptığımız T profil demirlerinin yapısal çelik endüstrisinde çeşitli uygulamaları vardır. Standart ebatlara ve ölçülere ek olarak özel ebat ve ölçülerde T profil demir üretimi gerçekleştirebiliriz. Böylece ihtiyacınız olan boyutta ve uzunlukta T profil demirlerine sahip olabilirsiniz.

  • T profil demirleri üretiminde kaliteli, uygun ve hızlı hizmet sunumu
  • T profil demirlerinde %100 zamanında teslimat garantisi
  • T profil demirleri dahil olmak üzere demir ve çelik hadde ürünlerinde geniş ürün yelpazesi
  • Demir ve çelik endüstrisi ürün tedarik hizmetlerinde rekabetçi fiyat politikası
  • Kalite odaklı hizmet anlayışıyla üst düzey müşteri memnuniyeti

Karaca Metal T Profil Demiri Hadde Ürünleri

T profil demirleri veya yapısal T kirişleri, demir ve çelik endüstrisinde çok yaygın olmasa bile gün geçtikçe popülerlik kazanan ürünlerden biridir. Karaca Metal standart ve özel olmak üzere farklı boyutlarda T profili üretimi gerçekleştirir. Sadece kaliteli ürün üretimi yapan markamız sizin için ihtiyaçlarınıza uygun T profil demirlerini üretebilecektir.

 

T profil ürünlerimiz ihtiyaç duyuldukları her alanda güvenle kullanılabilecek ürünlerdir. Otomotiv sanayi, endüstriyel üretim alanı ve yük taşımacılığı gibi pek çok farklı sektörde ürün kalitemize güvenebilirsiniz.

 

-- T PROFİL DEMİRİ AĞIRLIK TABLOSU --

 

Karaca Metal hadde ürünü üretimi denildiğinde akıllara ilk gelen markalardan biridir. Gelişim odaklı hizmet anlayışımızı ürün kalitemiz ile bir araya getirerek müşterilerimize yardımcı olmaya çalışırız. Büyük ve küçük projeler dahil olmak üzere her ölçekteki projeler için ürün tedarik edebiliriz. Sürekli gelişimi hedef belirleyen profesyonel ekibimizle müşterilerimize daima yenilikçi ve hızlı bir şekilde hizmet sunarız.

KULLANIM ALANLARI

T profil demirleri büyük taşıma özelliklerinin gerekli ve şart olduğu uygulamalar için ideal bir hadde ürünüdür. T profil demirinin üst kısmı baskı gerilmelerine karşı direnç sağlarken dikey kısım kesme gerilmelerine ve bükülmelere karşı dayanıklıdır. Bu ürünün kaynaklanması, kesilmesi, biçimlendirilmesi ve işlenmesi oldukça kolaydır.

  • T profil demirleri yaygın olarak genel imalat ürünü olarak kullanılır.
  • T profil demirleri endüstriyel alanlarda üretim süreci parçası olarak değerlendirilir.
  • Bu ürünler çeşitli tamirat işlemlerinde sıkça kullanılır.
  • T profil demirleri özellikle otomotiv sanayinde sıkça kullanılan bir üründür.
  • T profil demirleri ağır yük taşımacılığının bir parçası olarak özellikle römorklarda kullanılır.
Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon