Transmisyon Mili Yuvarlak Demir

Transmisyon mili yuvarlak demiri çok spesifik bir çapta döndürülen ve taşlanan yuvarlak çubuk ürünlerdir. Transmisyon mili yuvarlar demirler çok hassas ve kaliteli bir yüzeye sahiptirler. Bu ürünler mükemmel yüzeyler, düzlükler ve toleranslar elde etmek için cilalanma işleminden geçirilmişlerdir. Transmisyon mili yuvarlak demirleri genellikle rulmanlar, pistonlar ve hidrolik silindirlerde kullanılır. Peki transmisyon mili nedir ve transmisyon demiri nedir ve ne gibi detaylara dikkat edilmelidir?

 

Transmisyon mili yuvarlak demirler, hassas ve kaliteli çelikten yapılmış yuvarlak çubuklar olarak bilinirler. Üretim süreci, yüzey kalitesi, yuvarlaklık, sertlik ve düzlük için son derece yakın toleranslar için özel olarak tasarlanmıştır. Böylece transmisyon mili yuvarlak demirlerin daha uzun ömürlü olması ve daha az bakım gerektirmesi sağlanır.

Transmisyon Mili Yuvarlak Demir Hadde Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Türkiye'nin en önde gelen hadde üreticilerinden birisi olarak önceliğimiz her zaman müşterilerimize kaliteli transmisyon mili yuvarlar demirleri tedarik etmektir. İnşaat, savunma sanayisi, otomotiv ve makine sanayisinde kullanılan bu ürünler için talep edilen siparişleri zamanında yetiştiririz. Ürünlerimizde rekabetçi fiyat politikasını takip ederek müşterilerimize en uygun fiyatı sunmaya çalışırız.

  • Transmisyon mili yuvarlak demir ürünlerinde %100 zamanında teslimat garantisi
  • Demir ve çelik endüstrisinde yüksek kalite hizmetiyle ekstra güvenilirlik
  • Transmisyon mili yuvarlak demir tedarik sürecinde yüksek kaliteli ürün ve hizmet taahhüdü
  • Ürün ve hizmet sunumunda ekstra kalite kontrolü
  • Müşteri odaklı yaklaşım ile tamamen müşteriye özel hizmet standartların belirlenmesi

Karaca Metal Transmisyon Mili Yuvarlak Demir Hadde Ürünleri

Karaca Metal transmisyon mili yuvarlak demir hadde ürünleri farklı boyutlarda olabilirler. Büyük ve küçük tüm boyutlarda projeleri yürütebilecek olan altyapımız ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Taleplerinize hızlı bir şekilde dönüş yapabilmek adına hizmetlerimizi sürekli geliştiririz. Transmisyon çeliği kimyasal özellikleri insan sağlığı açısından herhangi bir sakıncalı madde içermemektedir.

 

Bir hadde ürünü olan transmisyon mili yuvar demiri özellikle otomotiv sanayinde yaygın olarak kullanılan bir üründür. Mükemmele yakın yüzeyi ve kalitesiyle gerekli olan her alanda kolayca kullanıldıkları için tercih edilen bu ürünlerde istenilen kaliteyi yakalamak son derece önemlidir.

 

Aşağıdan üretimini yapabildiğimiz standart transmisyon mili yuvarlak demirlerine göz atabilirsiniz. Aşağıda yer alan boyutların dışında farklı ve özel bir boyutta transmisyon mili yuvarlak demirlerine ihtiyaç duyuyorsanız size yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Transmisyon demiri üreticileri arasındaki firmamız ihtiyaçlarınıza profesyonel destek sunacaktır.

 

-- TRANSMİSYON MİLİ AĞIRLIK TABLOSU --

 

Karaca Metal hadde ürünü üretimi ve tedarik işlemlerinde öncü markalardan biridir. Her zaman gelişimi hedefleyerek sunduğumuz hizmetlerimizde kalite temel prensibimizdir. Yeni teknolojilere uyum sağlamak için kendini sürekli geliştiren ekibimizle projelerimizde size destek olmaya hazırız. Transmisyon demiri ağırlıkları ürünlerin tasarımlarına ve ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik göstermektedir. Transmisyon demiri fabrikası olan firmamız sayesinde ihtiyaçlarınıza kalıcı çözümler üretebilirsiniz.

KULLANIM ALANLARI

Transmisyon mili yuvarlak demirler genellikle hava ölçüm cihazları, laboratuvar aletleri, yüksek hızlı motor milleri, bilye kovanlar gibi yüksek hassasiyet gerektiren yerlerde kullanılır. Transmisyon mili yuvarlak demirlerin hemen hemen tüm kullanım alanlarında çubuğun hızlı şekilde dönmesi söz konusu olduğundan ürünün düz olması aşırı önemlidir. Peki transmisyon mili nerede kullanılır ve şekillerde işlevsel özelliklerinden yararlanılır?

  • Transmisyon mili yuvarlar demirlerin karbon değerinin düşük olmasından dolayı kaynak kabiliyetinin yüksek olması nedeniyle otomotiv sektöründe kullanılır.
  • Transmisyon mili yuvarlak demirlerin özel nitelikleri onların savunma sanayinde kullanılmasını sağlar.
  • Mükemmele yakın kaliteye yüzeylere sahip transmisyon mili yuvarlak demirler makine sanayisinde önemli bir yere sahiptir.
  • Çelik yapıların inşasında, köprülerde ve basınçlı donanımlarda transmisyon mili yuvarlak demirlerden faydalanılır.

 

Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon