Trapez Saclar

Trapez sac, yüksek mukavemetli ve galvanizli ince çelik sacdan yapılan kaplama ürünüdür. Aslında bu profiller, salon binalarının kendinden destekli çatı ve duvar kaplama sistemlerinin temelini oluştururlar. Trapez saclar, estetik ihtiyaçlar ve ekonomik koşullar düşünülerek farklı renklerde ve geometrik şekillerde olabilirler. Galvanizli tabandaki çok katmanlı kaplama sistemi ve korozyona karşı mükemmel seviyedeki dayanıklılık trapez sacların en önemli özelliğidir. Trapez sac çeşitleri arasında farklı kullanım alanlarıyla dikkat çeken çeşitler yer almaktadır.

Trapez saclar, kare şekli ile endüstriyel bir görünüm sunar. Ancak birçok durumda trapez saclar daha hoş ve daha uyumlu bir cephe görünümü sunarlar. Sinüs dalgalı trapez saclar, özel mimari ihtiyaçlar için ideal bir çözümdür. Çünkü bu saclar ile daha yumuşak ve daha hoş bir dış cephe görünümü elde edilebilir. Cephe kaplamada trapez saclar kullanılırken dikey, yatay ve çapraz yerleştirilme yapılabilir.

Trapez Sac Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Trapez sac ürünleri çatı kaplama levhaları olarak kullanılan en yaygın ürünlerdir. Karaca Metal trapez sac ürünlerinde ihtiyaçlarınıza yönelik çok farklı ve geniş seçenekler bulabilirsiniz. Trapez sac fabrikası olarak hizmet sunan Karaca Metal size en uygun fiyata en yüksek kaliteli trapez sacları edinme fırsatı sunar:

  • Trapez sac ürünlerinde tüm seçeneklerin müşteriye sunulması
  • Hızlı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı
  • Kaliteli ve güvenilir hizmet yoluyla müşteri memnuniyetini sağlama
  • Rekabetçi fiyatlandırma politikası ile müşterilere en uygun ürün fiyatlarını sunma
  • Trapez sac ürünlerinde %100 zamanında teslimat garantisi

Karaca Metal Trapez Sac Ürünleri

Karaca Metal trapez sac ürünleri çatı kaplama ve dış cephe kaplama için ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Endüstriyel anlamda standartları yakalamayı başaran firmamız sizi en kaliteli ürünlerle tanıştıracaktır. Her zaman müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak müşterilerimize en uygun ürünleri sunmaya çalışırız. Trapez sac ölçüleri kullanım alanlarınıza göre değişkenlik gösterebilmektedir. Trapez sac boyutları arasından seçim yaparken teknik destek almanız gerekebilir.

Karaca Metal en ekonomik ve en kaliteli trapez sac ürünlerinizi bulmanızı sağlayacaktır. Oldukça geniş olan ürün yelpazemiz ve benzersiz fiyat politikamız sizi memnun edecektir. Müşteri memnuniyetine dayalı olan çalışmalarımızla size en iyi şekilde hizmet sunmak için çaba gösteririz.

Trapez Saclar Ağırlık Tablosu

Karaca Metal daima gelişim odaklı bir markadır. Hizmetlerimizde sürekliliği ön planda tutarız. Ekibimizin her zaman endüstriyel yeniliklere ve teknolojilere uyumlu hareket etmesini sağlarız. Böylece müşterilerimize her zaman istedikleri kalitede hizmet sunmayı başarırız. Trapez sac ağırlık tablosunda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına uygun olabilecek farklı ölçülerdeki ürünler yer almaktadır.

Kullanım Alanları

Trapez saclar daha çok inşaat alanlarında veya çatı kaplamalarında kullanılır. Tek katlı trapez kaplama endüstriyel ve tarımsal binalar için ısı yalıtımı gerektirmeyen mükemmel bir çözümdür:

  • Tek katlı kaplama şeklinde trapez saclar depo binalarında sıklıkla kullanılır.
  • Uygun havalandırma koşullarının sağlandığı hemen hemen her binada trapez saclar kullanılabilir.
  • Trapez sacların en yaygın kullanım alanı bina çatılarıdır.
Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon