Trapez Saclar

Çatı kaplama levhaları ya da dış cephe kaplamalarında sıkça kullanımı mevcut olan trapez saclar olur.

Estetik ihtiyaçlar konusunda hem renk çeşitliliği hem de çeşitli geometrik şekillerle beraber kullanımı bulunan, ekonomik koşullarda da düşünülmesi ile ön plana çıkan levhalar trapez saclar olmaktadır.

En önemli özelliklerinden biri de, galvanizli tabanda bulunan çok katmanlı oluşu, kaplama sistemlerinde kullanımı açısından korozyona karşı yüksek dayanıklığıdır.

Kaplamaya dayalı birçok alanda kullanımı olduğu gibi trapez sacların çeşitlerine göre de bu seçenek değişmektedir.

Boyalı - Galvaniz Trapez Sac Ölçü ve Ağırlık Tablosu

Kalınlık (mm) Ebat (mm) 1 Plaka Ağırlık (kg) Kalite
0,50 MM 860X2000 MM 8,00 KG DX51   
0,50 MM 860X3000 MM 12,00 KG DX51   
0,50 MM 860X4000 MM 16,00 KG DX51   
0,50 MM 860X5000 MM 20,00 KG  DX51   
0,50 MM 860X6000 MM 24,00 KG DX51   

Trapez sacların genelde görüntüsü kare biçimdedir. Kare biçimi ile birlikte endüstriyel bir görünüm kazanmış olan bu sacların da kullanım alanı birbirinden farklı olabilmektedir. Birbiriyle uyumlu bir kullanım açısından görünüm kazandırdığı dış cephelerde, çapraz, dikey ya da yatay yerleştirme ile cephe kaplamasında kullanımı bulunur. Ek olarak sinüs dalgalı trapez sacların, mimari anlamda özel müşteri taleplerine göre en iyi şekilde çözümü olduğu da bilinmektedir.

Karaca Metal’de Trapez Saclar Ürünleri

Çatı kaplama levhası olarak kullanımı en yaygın olan trapez sac ürünlerinde genelde ihtiyaca yönelik üretim sağlanmaktadır. Karaca Metal, en sade haliyle kaliteli ve doğru üretim hizmetini, yüksek kalitede veren firmalardan olarak, sizlerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Seçenekler içerisinde standart trapez sac üretimi yapılırken, ihtiyaca yönelik olması amacıyla da geniş seçenekleri sizlere sunmaktadır. İstekleriniz konusunda tüm kaliteli trapez saclarının yapımıyla beraber en uygun fiyatlarda en iyi hizmet sunulmaktadır.

Müşteriye yönelik hizmetin sunulması en büyük avantajınızdır. Sizlere sağladığımız hizmet çerçevesinde her zaman en iyi hedeflerken, doğru zaman içinde en hızlı üretim sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Güvenilir bir hizmet konusunda, kaliteli bir müşteriye yönelik hizmet anlayışını benimseyen markamız Karaca Metal ile birlikte siz de rekabetçi fiyatlardan sıyrılarak, en doğru fiyatlarda en iyi hizmeti görebilirsiniz.

Karaca Metal olarak, sağlanacak trapez sac ürünlerinin tamamında %100 doğru zamanda teslimat sağlanırken hem kaliteli hem de güvenilir bir hizmet sizlere sağlanır olacağını da unutmayın.

Trapez Sac Ürünlerinin Kullanım Alanları

Endüstriyel alanda, Karaca Metal olarak standartları hedefleyen ve başaran firma olarak sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz. Isı yalıtımın hariç tutulduğu trapez sac ürünleriyle ilgili tüm çatı kaplama işlemlerinizde, dış cepheye yönelik kaplama işlemlerinde doğrudan ihtiyaca yönelik kullanımlar sağlayabilirsiniz. En kaliteli ürün ve hizmet anlayışını benimseyişimiz sayesinde sizlerin ihtiyacına yönelik hizmet sağlanabilir olacaktır.

Trapez saclarla ilgili olarak üretim noktasında istenilen ölçüleri bilmeniz için, kullanım alanınıza uygun araştırma yapmanız ve doğru bileşenlerle beraber trapez sac boyutlarını hesaplama yapmanız gerekir. Teknik destek alarak yapılacak tüm ölçülerle beraber, ilettiğiniz ölçülere en uygun şekilde trapez sac boyutları için doğru üretimler tarafımızca sağlanabilir olacaktır. Ekonomik anlamda ve rekabetçi piyasa içerisinde en iyi hizmeti en uygun fiyat çerçevesinde sizlere sunabileceğiz.

Benzersiz fiyatlandırma anlayışımız ve geniş bir ürün üretimimiz olması sayesinde, müşteri memnuniyetini ön planda tutan düşüncemizle beraber Karaca Metal olarak, size ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi hizmetler sunulabilir olacaktır. Böylelikle tek katlı kaplama amaçlı alanların tamamında, depo veya binaların dış cephelerinde siz de trapez saclar kullanabileceksiniz.

En çok inşaat alanlarında kullanılan trapez sac ürünleriyle ilgili olarak çatı kaplamaları, tek katlı trapez kaplama alanlarında kullanılır. Isı yalıtımı bulunmayan havalandırma koşullarının olduğu neredeyse tüm binalarda kaplama olarak trapez saclar tercih edilmektedir. Son olarak da bina çatıları, en yaygın ve bilinen kullanım alanıdır.

Trapez Sac Ağırlık Tablosu Bilgisi

Her zaman önceliği kaliteye veren Karaca Metal, sizlere de hizmet noktasında süreklilik ve en uygun fiyat garantisi sunacaktır. Trapez saclarda da doğru ağırlık tablosu bilgisiyle aşağıdaki tabloya göz atabilir ve her zaman isteklerinize uygun seçimlerinizi yapabilirsiniz. Tabloda yer alan bilgilerle beraber müşterilerimize yönelik en iyi istek ve ihtiyaçlar karşılanacak şekilde birbirinden farklı ölçülerde ağırlık tablosu oluşturulmuştur:

Bizimle İletişime Geçin
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL