Boyalı Profil Satan Firmalar

Boyalı profil modelleri standart profillerin astar ile boyanmış halleri olarak ön plana çıkmaktadır. Bu tür ürünlerin standart profil ürünlerinden bir farkı bulunmamaktadır. Genel olarak kırmızı veya kiremit rengi astara sahiptir. Boyalı profillerde isteğe bağlı olarak farklı renklerde de boyama işlemi yapılabilmektedir. Boyalı profil satan firmalar arasında yer alan firmamız sizlere özel boyalı profiller sunmaktadır.

Boyalı profillerin üretim amaçları imalat sektöründe yer alan firmaların işini kolaylaştırmaktır. İmalat sektöründeki firmalar profilleri boyamak istedikleri zaman projelerinde belirli bir zaman kaybı yaşayabilirler. Aynı zamanda boyalı profiller paslanmaz olan yapıları sebebiyle de tercih edilmektedir. Boyalı profil ve boyalı kutu profil modelleri için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Karaca Metal Boyalı Profil Modelleri

Standart renkteki profiller arasında pek fark olmayan boyalı profiller standart profillere göre paslanmaya karşı da dayanıklıdır. Karaca Metal olarak sizlere daha uzun ömürlü ve işlevsel özelliklere sahip olan profiller sunmaktayız. 40x40 boyalı profil ve antipas boyalı olan boyalı profilleri de sizlere sunan firmamız, uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz ürünleri sizlere sunmaktadır.

Yapısal özelliklerinden dolayı farklı projelerde yer alabilen boyalı profiller uzun ömürlü oldukları için ilerleyen süreçlerde ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmezler. Önceden kesilmiş gönderilmeye hazır olan boyalı profil ürünlerini de sizlere sunabilmekteyiz. Boyalı profil satan firmalar arasında bulunan firmamız sizlere özel çözümler sunmaktadır.

Hızlı teslimat ve zaman odaklı çalışmalar sergileyen firmamızı tercih ederek sizler de farklı projelerinizde kullanabileceğiniz boyalı profillere sahip olabilirsiniz. Raf düzenlemesi ve depolama sistemleri içerisinde de kullanılabilen boyalı profiller inşaat endüstrisinde en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. 

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon