Sac Kaliteleri Tablosu

Levha haline getirilmiş metaller sac olarak da adlandırılmaktadır. Metal olan maddeler, endüstriyel şekilde işlenerek düz hale getirilir ve saclar elde edilir. Sac hammaddesi ve sac çeşitleri arasında pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Sanayi sektöründeki firmalar farklı ihtiyaçları için saclara ihtiyaç duymaktadır. Sac imalat eden firmalar tarafından güvenilir şekilde sahip olabileceğiniz bu ürünlerin en iyilerini ve en dayanıklılarını arıyorsanız Karaca Metal’in ürün kataloglarına göz atabilirsiniz.

Sac kesim ve sac çeşitleri ihtiyaçlarınıza profesyonel cevap verebilecek olan Karaca Metal, sac ürünleri konusunda sizlere pek çok farklı avantaj sunmaktadır. Seri üretime de destek sağlayabilen saclar sayesinde çalışmalarınızın maliyetini düşürebilir ve hızını artırabilirsiniz.

Sac üreten firmaların fiyatlandırma politikalarına göre farklı fiyatlandırma seçenekleriyle karşılaşabilirsiniz.

Sac Çeşitleri Arasından Seçim Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Adetleri yüksek olmadığı sürece kalıp gerektirmeyen işlemler saclar ile yapılabilmektedir. Bu işlemler neticesinde kullanılacak olan malzemelerdeki deformasyon seviyesi de sıfıra kadar indirebilmektedir. Malzemeler içerisinde yer alan fire oranları da uygun seviyelere düşürüldükten sonra sizlere sunulmaktadır. Temas gerçekleşmediği için sac kesim işlemleri yapılırken çizim riskleri de sıfırdır.

Farklı şekillerde saclar sunan Karaca Metal’i sizler de ihtiyaçlarınıza kişisel çözümler üretebilmek için tercih edebilirsiniz. Sac kesim uygulamalarına ihtiyaç duyuyorsanız Karaca Metal sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz saclara sahip olabilirsiniz. Yüksek kalitede sac kesim hizmeti sunan Karaca Metal, güvenilir bir şekilde sac ürünlerinden yararlanabileceğiniz köklü bir firmadır. Zaman odaklı çözümler sunan firma sayesinde çalışmalarınızı hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Sac Çeşitleri Ve Özellikleri

Kullanım alanlarına göre değişkenlik gösteren sac çeşitleri, özellik olarak farklı avantajlara sahiptirler. Endüstriyel şekilde işlenme işlemine tabi tutulan sacların başında DKP saclar gelmektedir. Özellikle dayanıklı ev aletleri ve otomativ sektöründe kullanılmakla birlikte son derece üstün performans sergileme özelliğine sahiptir. Çift katlı levha yapısından hareketle mutfak eşyalarının üretiminde tercih edilmektedir.

Sürekli döküm işlemi bazında üretime tabi tutulan siyah saclar ise, dikdörtgen kesitli yarı ürünün belirli sıcaklık düzeyinde haddelenmesiyle elde edilir. Genelde demiryolu rayları ve iş makineleri yapımında kullanılmaktadır. Karaca Metal olarak ihtiyaç duyduğunuz sac çeşitleri, sac kaliteleri ve özellikleri bazında profesyonel çözüm ortağınız olmaktayız. Sac kaliteleri tablosu için sayfamızı ziyaret edebilir, detaylı bilgilere erişebilirsiniz. 

Sac çeşitleri arasında yer alan galvanizli ürünler, dayanıklı formuyla HVAC sistemlerinin ekipmanları ve otomativ sektöründe kullanıma uygunluk göstermektedir. Çinko banyosundan geçirilerek çelikle kaplanan bu ürünler, projenizde ihtiyaç duyduğunuz ölçü ve ebatlarda üretilmektedir. Karaca Metal olarak hızlı teslimat güvencesi ile gereksiniminiz olan sac ürünlerini güvenle sizlere ulaştırmaktayız. 

HRP saclar, en dayanıklı ürünler arasında yer almaktadır. Genelde yüksek dayanıklılık ve direnç gerektiren alanlarda kullanılmaktadır. İnşaat sektörü, bu kullanım alanlarının başında gelmektedir. Aynı zamanda demiryolu rayları ve tank üretiminde de kullanımı sıkça görülmektedir. 

Yassı haddelenmiş sac olarak tanımlanan levha saclar, bünyesinde barındırdığı yüksek mukavemet gücü ile otomotiv ve inşaat yapılarında kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Çeşitli şekillendirmelere uyum sağlayabilen levha saclar; titanyum, pirinç, bakır, altın ve gümüş gibi farklı türlerde karşımıza çıkıyor. Firmamız her daim ihtiyaç duyduğunuz sac ürünlerini yüksek kalite standartlarında harmanlayarak beğeninize sunuyor. 

Sac ürünleri arasında kullanım alanı en geniş olan seçeneklerden biri baklavalı saclardır. Plaka halinde otopark, garaj ve asansörlerde kullanımı mevcuttur. Aynı zamanda yükleme limanları ve hastane inşaatında kullanımına rastlayabilirsiniz. 

Sac kaliteleri ve ölçüleri odağında dilediğiniz ebatlarda üretime tabi tuttuğumuz saclar, özel mühendislik ayrıcalığıyla işlemden geçmektedir. Alanında uzman kişiler tarafından üretilen bu ürünler, Karaca Metal kalitesi ile sıradan sac ürünlerinin önüne geçmektedir. 

Aynı zamanda gözyaşı desenli, genişletilmiş ve delikli sac ürünlerini yine markamız ayrıcalığıyla deneyimleyebilirsiniz. Projenize uyumlu sac kaliteleri tablosu için sayfamızı ziyaret edebilir, ürün hakkında en ince detaylara dahi ulaşabilirsiniz. 

Sac çeşitleri dendiğinde zihinlerde yer edinen firmamız, trapez sac ürünleriyle de profesyonel çözüm ortağınız oluyor. Yüksek mukavemet gücüne sahip olan bu ürünler, çatı ve duvar kaplama sistemlerinin temelini desteklemektedir. Hem işlevsellik hem de görünüm bazında son derece yüksek performans sergilerler. 

Çeşitlerine göre kullanım alanları değişkenlik gösterirken, sunduğu fonksiyonlar da farklılık içermektedir. Özellikle çatı kaplamalarında dikey, yatay veya çapraz olarak yerleştirilebilme özelliğine sahiptir. 

Klasik yassı sacların baskı uygulamasıyla farklı şekilde vücut bulmuş haline baskılı saclar adı verilmektedir ve kullanım alanları geniş bir yere sahiptir. Genelde merdiven basamakları ve yürüme yollarında tercih edilmektedirler. Aynı zamanda ağır sanayi makinelerinde kullanımı oldukça yaygındır. Baskılı saclar yüksek mukavemet gücüne sahip oldukları için gemi ve fabrikalarda da sıkça kullanılmaktadır. 

Sac kaliteleri, ürün grubuna ve kullanım alanlarına göre değişkenlik göstermektedir. Hangi sektörde kullanılıyor ise ona göre seçim yapılması gerekmektedir. Rulo ya da yassı olarak sınıflandırılan sac çeşitleri, kalite kapsamında çeşitli noktalarda kullanılabilmektedir. 

Endüstri ve sanayi sektörünün temel ihtiyaçlarından olan saclar, Karaca Metal yüksek kalite standartlarında hizmetinize sunuluyor. Her proje için uyum sağlayabilen ve aynı zamanda özel olarak üretilen sac çeşitleri, uygun fiyat avantajını da beraberinde getiriyor. 

İhtiyaç duyduğunuz sac kalite ve ağırlık tabloları için rotanızı Karaca Metal’e çevirebilirsiniz. Üstün üretim standartına tabi tutulan bu ürünler, makul rakamlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Geniş ürün yelpazesini sizlerle buluşturan firmamız, her daim memnuniyetiniz kapsamında hizmet vermektedir. Sac kaliteleri tablosu için sayfamızı ziyaret ederek çeşitli bilgi ve detaylara ulaşabilirsiniz. 

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon