Siyah Sac Teknik ve Mekanik Özellikleri

Siyah sac; sürekli olarak döküm işleminden geçen, yarı ürünün belli bir sıcaklığa kadar ısıtalarak hadde işlemi uygulanan dikdörtgen kesitli yassı çelik ürünlerdir. Siyah sacların en önemli özelliği üretim aşamasından sonra rulo haline getirilmesidir. Çelik formundan dolayı paslanmaz yapısını bünyesinde barındırması, siyah sac teknik ve mekanik özellikleri arasında yer almaktadır. Bu ürünler kristalleşme sıcaklığının üzerinde olduğunda kolayca şekillendirilebilirken, sac soğuduğunda büzüldüğü için boyutunu ve şeklini kontrol etmek oldukça zor bir durumdur. Siyah sac teknik ve mekanik özellikleri arasında vücut bulan bir diğer durum ise sıcak haddelenme işleminin uygulanmasıdır. Fakat bu durum, yüksek düzeyde dayanıklılığı beraberinde getirmektedir.

Siyah Sac Kullanım Alanları

Siyah saclar, kaynaklanabilir olma özelliğine sahip olduğundan, inşaat ve iş makinelerinin imalatında kullanılmaktadır. Karaca Metal bu noktada özel ölçülerde üreitm gerçekleştirerek, tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel yanıtlar sunmaktadır. Siyah saclar, gemi yapımına uygun mukavemeti bünyesinde barındırdığı için gemi yapımlarında ve tershanelerde sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Bunun yanı sıra sahip olduğu mukavemet derecesine göre genel inşa levhalarında da kullanıma uygunluk göstermektedir. Demir yolu rayları ve çelik kasa üretiminde de sıklıkla kullanımı mevcut olan siyah saclar, Karaca Metal'in dünya standartlarında üretimi ile vücut bulmaktadır.

Karaca Metal'de Siyah Sac Ürünleri Ayrıcalığı

Büyük ya da küçük her projeye uyum sağlayabilen siyah sacları Karaca Metal ayrıcalığı ile deneyimleyebilirsiniz. Siyah sac teknik ve mekanik özellikleri açısından firmamızın yüksek üretim standartlarında hizmetinize sunulmaktadır.Kalite ile harmanlanan bu ürünler, projenize uygun ölçü ve ebatlarla karşınıza çıkmakla beraber, taleplerinize göre özel olarak üretimi de bünyesinde barındırmaktadır. Üstelik her bütçeye uygun ürünlere yer veren Karaca Metal, uygun fiyat avantajını da sizlere sunmaktadır. Tüm ürünlerinde kalite ve dayanıklılığı ön planda tutarak, uzun yıllar kullanım avantajını beraberinde getirmektedir. Siyah sacların en büyük özelliği birim fiyat olarak avantajlı olmasıdır. Karaca Metal bu aşamada sizlere yüksek düzeyde fırsat sunarak, ihtiyaçlarınıza profesyonel ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon