Genişletilmiş Sac İkitelli

Genişletilmiş sac, katı saclar ve ruloların işlenmesi ile edilen üründür. Bir makine vasıtasıyla delme işlemi gerçekleştirilen saclarda, elmas desenleri oluşturulur. Bu elmas deseni açık olacak şekilde tasarlanır. Kullanım alanı kapsamında birçok çeşitlilik gösteren genişletilmiş sac İkitelli bölgesinde Karaca Metal’in yüksek kalite standartlarında üretimiyle ihtiyaçlarınıza karşılık buluyor.

Genişletilmiş Sac’ın Kullanım Alanları

Genişletilmiş saclar; konveyörler, podyumlar, platformlar, yürüme yolları ve rayı alanlarda sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Açık elmas şekline sahip olması, kullanım açısından çok yönlü bir sac ürün olarak nitelendirilir. Bunun yanı sıra pil hücreleri de genişletilmiş sacın kullanım alanlarından biridir. Bu ürünler; havalandırma sistemlerinde, açık havada hizmet veren restorantların ızgaralarında ve duvarların, çitlerin, tavanların ve zeminlerin sabitlenmesi söz konusu olan durumlarda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Genişletilmiş saclar, yapısı avantajı ile uydu ve radar antenlerinde kullanıma uygun ürünlerdir.

Genişletilmiş Saclarda Neden Karaca Metal?

Genişletilmiş saclarda en kaliteli ve en güvenilir hizmeti  Karaca Metal’de bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde karşılık bulabileceğiniz firmamız, yüksek kalite standartlarındaki üretimi ve uzman ekibi ile her konuda büyük başarılara imza atıyor. Hemen hemen her alanda kullanıma uygunluk gösteren genişletilmiş sac,İkitelli bölgesinde hizmet veren Karaca Metal’in profesyonel üretimiyle sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanıyor. Genişletilmiş sac, dekoratif bir etki yaratırken, markamızın sunduğu uygun fiyat avantajını da beraberinde getiriyor. Yılların getirdiği tecrübe ve uzmanlığı kapsamında rakiplerinin arasından sıyrılarak bir adım öne geçen Karaca Metal, ürün çeşitliliği bazında oldukça iddialı bir markadır. Yürüme yollarında, raylı alanlarda, podyumlar ve platformlar gibi alanlarda ihtiyacınız olan genişletilmiş sac ürünlerine, hızlı teslimat güvencesi ile İkitelli bölgesinde üretim yapan firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon