Galvaniz Profil Teknik ve Mekanik Özellikleri

Kutu profiller ham halde olan ya da antipaslı olarak üretilen ürünlerdir. Bunlar dışında ise galvaniz sacdan kaynaklı olarak imal edilen kutu profiller de üretilmektedir. Galvaniz daldırma sistemindekilerin aksine galvaniz profillerde doğrudan galvaniz sacdan imalat söz konusudur.

Galvaniz saca şekil verilerek elde edilen galvaniz profiller özellikle su ile temas edebilme özelliği ve siyah kutu profillerden daha dayanıklı olabilme özellikleriyle dikkat çekmektedir. Karaca Metal olarak sizlere sunduğumuz galvaniz profil modelleri çevresel faktörlere karşı da dayanıklı olabilen ürünlerdir. Ürünlerimiz çevre dostu olarak üretilen ve dünya kalite standartlarında üretilen ürünler arasında yer almaktadır. Normal kutu profillerde olduğu gibi kare ve dikdörtgen olarak da üretilen galvaniz profiller farklı ölçülerde de tasarlanabilmektedir.

Galvaniz Profil Kullanım Alanları

Su ya da neme zaman içerisinde kutu profillerde olduğu gibi pas etkileri yapabilen ürünlerden kesinlikle uzak durmalısınız. Bunun yerine dayanıklı şekilde kullanabileceğiniz ürünlere yönelmelisiniz. Dış cephe karkasları, kompozit panel kaplama, ceketleme sistemleri, boardex uygulamaları, aqua panel uygulamaları, tel çıt sistemleri ve prekast sistemleri içerisinde galvaniz profillere sık sık ihtiyaç duyulmaktadır.

Galvaniz profil seçeceğiniz zaman kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurmalı ve aynı zamanda firma seçimlerine de dikkat etmelisiniz. Galvaniz profil fiyatları seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Karaca Metal olarak sizlere sunduğumuz galvaniz profiller arasında her bütçeye uyum sağlayabilecek modeller yer almaktadır. 

Dekorasyon amaçlı olarak pek çok farklı iç mekanda da kullanılabilen galvaniz profiller havuz ve jakuzi gibi ıslak zeminlerde de kullanılabilmektedir. Ferforje korkuluklar ve ferforje kapı gibi alanlar ile birlikte doğrama sektöründe de galvaniz profiller tercih edilmektedir.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon