Galvaniz Düz Levha

Galvaniz düz levha farklı birçok alanda kullanıma uygun olan malzemelerdir. Galvaniz özelliğini alması için düz levhalar erimiş çinkonun içine batırılır. Kaplamanın yapılmasının yanı sıra koruma amaçlı olarak hazırlanan bu uygulamada yapılacak olan işlemler dayanıklılığın artması da sağlanmış olur.

Düz levhaların galvaniz özelliğini kazanması ile beraber ürünün dış alanlarda kullanımına da olanak sunulmuş olur. Açık havada ve her türlü hava koşullunda kullanıma uygun olan bir ürünün yaratılması sonrasında ise bu ürün birçok farklı alanda da kullanıma uygun hale gelir.

Galvaniz Düz Levha Kullanım Alanları

Galvaniz düz levhalar açık alan gibi birçok yerde kullanılabilmesi ile bilinen malzemelerdir. Her türlü hava koşuluna karşı dayanım göstermekte olan galvaniz düz levhalar otomotiv sektöründe de kendine yer edinir. Bunun yanı sıra beyaz eşya sanayisi, boru ve profil üretimleri, izolasyon ve kaplama işlerinde de kullanılan bir malzeme olarak karşımıza çıkıyor.

Havalandırma ve iklimlendirme tesislerinde de yer aşılan galvaniz levhalar su ya da akaryakıt depolarını üretiminde de kullanılır. Kablo sanayi, soba, boru üretimi, kablo kanalı, armatür imalatları gibi pek çok farklı alan içinde galvaniz düz levha alımında ise konusunda uzman ve deneyimli olan üreticilerden yararlanmanız önerilir.

Galvaniz Düz Levha Alımı

Galvaniz düz levhalarının alım işlemlerinde uzman ve deneyimli üretim yapan firmalardan destek almanız önerilir. Galvaniz düz levha alımınızda firmamızda destek alabilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz ile sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanırken ayrıca kaliteli seçime yer vermenin de avantajını elde edebilirsiniz.

Teknolojinin sunduğu son olanaklardan faydalanarak yaptığımız üretimlerimizde ayrıca stok gücünü de her daim elimizde tutuyoruz. Gerekli olan malzeme temini sonrasında tekrar gereksinim duymanız durumunda stoklarımızda bulunan ürün çekimini yapabilirsiniz.

Galvaniz düz levha alım işlemleriniz içim firmamızın müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize yapacağınız talep sonrasından kısa süre içinde fiyat teklifinizi almanız mümkün. Müşteri hizmetleri tarafından sunulan fiyat teklifine onay vermeniz durumunda ise ürünleriniz kısa sürede hazırlanarak belirtilen zaman ve belirtilen şekilde tarafınıza teslim edilerek ürüne sahip olmanız sağlanır.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
Galvaniz Profil Teknik ve Mekanik Özellikleri
Kutu profiller ham halde olan ya da antipaslı olarak üretilen ürünlerdir. Bunlar dışında ise galvaniz sacdan kaynaklı olarak imal edilen kut...
Galvaniz Rulo Sac Üreticileri
Metal malzemelerin levha halindeki formlarına sac adı verilmektedir. Bu ürünler endüstriyel biçimde işlenerek rulo haline getirilmektedir. R...
Galvaniz Boru Ne İşe Yarar?
Mekanik tesisat sistemlerinde yer alan galvaniz borular sıvıların ve yanıcı olmayan gazların iletiminde kullanılır. Isıtma, soğutma, havalan...
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İstanbul
Telefon