Kazan Borusu Fiyatları

Dayanıklı üretim özelliği ile satışa sunulan kazan borular farklı çeşitlere sahip olarak hazırlanmaktadır. Kazan boruları arasından seçiminizi yaparken kullanımınız için en uygun teknik özelliklere sahip çeşide yer açmanız tavsiye edilir. Kazan borular dayanıklı olmanın yanı sıra paslanmaz özelliğe de sahiptir. Uzun vadeli kullanım ayrıcalığına sahip olacağınız kazan boru alımınızı Karaca Metal firmasının üretimi ile gerçekleştirerek ekonomik bir seçimi de tercih etmenin avantajını edinebilirsiniz.

Anlık Güncel Fiyatlar İçin Lütfen İletişime Geçiniz...

2020 Kazan boruları Fiyat Tablosu (TL/MT)

DIŞ ÇAP (mm) ET KALINLIĞI (mm) FİYATLAR
51,00 2,60 27,07 TL
57,00 3,20 37,12 TL
63,50 3,20 41,62 TL
76,10 3,20 48,49 TL
82,50 3,20 54,67 TL
88,90 3,60 63,79 TL

Kazan Borusu Nedir?

Kazan içine giren ya da çıkan sıvıların taşınmasında kullanılan borulara kazan boruları denir. Belli ısıya sahip olan kazanlarda yaşanan bu trafiğin gerçekleşmesine destek olan kazan borusunun kaliteli üretim ile sunulması da kullanım alanında avantajın edinilmesinde destek olur.

Kazan içinde yaşanan devir daimin gerçekleşmesinde önemli görevi üstlenmekte olan kazan borusunun alımında ise teknik özelliklerine dikkat edilerek kazan için en uygun olan çeşidin seçilmesi son derece önem taşır. Karaca Metal firması olarak üretmekte olduğunuz ürünlerimizde kaliteli malzeme seçimlerine ve üretim içeriklerine yer açarak kullanımınızda avantajı ve de ayrıcalığı elde etmenizi sağlamaktayız.

Kazan Borularının Özellikleri Nelerdir?

Kazan boruları kullanım alanlarına bakıldığında önemli parçalar arasında yer almaktadır. Dağınıklığın üretim seçiminde son derece önemli olduğu kazan borularının seçiminiz yaparken teknik özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Değişen boru çeşitleri ile üretilerek size sunulan kazan borularının imalatında özel üretim seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Karaca Metal firmamız ile iletişim geçerek kullanımda avantajı elde edeceğiniz ihtiyacınıza uygun teknik özelliği sunacak olan özel kazan borusu siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

Dayanıklılığın yanında paslanmaz özelliği de beraberinde bulunan kazan boruları standart ölçülerinden de farklı fiyatlandırmalar ile sunulmaktadır.

Kazan borusu fiyat listesi içinde hem özellikleri inceleme hem de fiyat içeriklerini detaylı olarak görmen avantajınız bulunuyor. Kazan borularının teknik özellikleri arasından sizin kullanımınız için en uygun olan tercihi yapmanın yanında dilerseniz özel siparişinizi ermek içinde firmamız müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Kazan Boru Satın Alma İşlemleri 

Kazan boruları kazan içinde yaşanan devir daim için son derece önemli olan parçalardır. Dayanıklı üretim özelliği ile hazırladığımız kazan borularında ihtiyaca uygun seçeneklere yer vererek satın alma işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kazan borusu fiyatları ürün özelliklerine göre değişim gösterir. Fiyat listemizde yer alan ürün teknik özelliklerini inceleyerek bu alanda fiyat içeriğine de ulaşım sağlayabilirsiniz. Kazan borusu siparişleriniz için Karaca Metal firması müşteri temsilcimizden yararlanarak siparişinizi verebilirsiniz. Sadece standart özelliklere sahip olan ürünleri değil aynı zamanda özel üretim işlemi ile hazırlanmasını talep ettiğiniz kazan borusu siparişi içinde müşteri temsilcimizden gerekli desteği alabilirsiniz.

Üretimlerimizde ileti teknolojiye yer vermenin yanı sıra kaliteli malzeme tedariki ile işlemleri gerçekleştiriyoruz. Sizde kaliteli ürün alımına uygun fiyat ile sahip olmak isterseniz firmamızdan yaralanabilirsiniz.

Göz Atmadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon