ST37 Sac Fiyatları

Sıcak haddelenme işlemi ile hazırlanarak üretilen yassı çelikler olan ST37 siyah saclar ülkemizde ve dünyada en çok talep gören ürünler arasında yer alıyor. Farklı kullanım alanlarına sahip olan ürün demir çelik sektörü içinde en çok üretimi yapılan ürün çeşidi olarak da bilinir.

St 37 siyah sac ürünlerinin üretimde bu denli çok fazla yer almasının sebebi ile kullanım alanlarının da fazla olması ile alakalıdır. ST37 siyah sac fiyatları ise ürünün çeşidine ve teknik özelliklerine göre değişim gösterir. Sac özellikleri detaylı olarak incelenerek buna göre kullanımınız için en uygun olan seçimi yapabilirsiniz. 

Anlık Güncel Fiyatlar İçin Lütfen İletişime Geçiniz...

Son Günceleme: 2020 Yılı ST37 Sac Fiyat Listesi

Kalınlık Pesin (TL)/Kart 30 gün 60 gün 90 gün
1,50 mm 3,35 TL 3.41 TL 3.49 TL 3.55 TL
2,00 mm - 12,00 mm 3,10 TL 3.16 TL 3.22 TL 3.29 TL
15,00 mm - 22,00 mm 3,19 TL  3.25 TL 3.31 TL 3.39 TL
25,00 mm- 100 mm 3,25 TL  3.31 TL 3.39 TL 3.45 TL

 

ST37 Siyah Sac Kullanım Alanları

ST 37 siyah levha sac ürünleri geniş kullanım alanına sahip olan özellikleri sebebi ile imalatı da yüksek kapasitede yapılan çeşitlerdir. Birçok alanda ve sektör içinde kendine yer edinen ST 37 siyah sac ürünlerinin alım işleminde ise ürün özelliklerine göre satın alabilirsiniz. 

ST 37 siyah levha sac ürünleri genel yapı çelikleri olarak üretilmekte olup aynı zamanda inşaat ve iş makinelerinin üretimlerinde de kendine yer edinmektedir. Bunun yanı sıra kara ve demiryolu araçlarının imalatında da kullanılan ürün kazan imalatlarında da kullanılmaktadır. Konteyner imalatının yanında gemilerde de kullanıma sahip olan ürün farklı sektörlerde de tercih edilmektedir. 

ST 37 siyah sac levhanın alım işleminde özelliklerine dikkat etmenin yanı sıra kaliteli üretim özelliğine de önem vermeniz önerilir. Konusunda uzman ve deneyimli olan firmamız ileri teknoloji kullanımına yer vererek kullanımlarınız için en kaliteli ST37 siyah sacları sizlere hem kalitesi hem de uygun fiyat seçeneği ile sunuyor.

ST37 Siyah Levha Sacların Özellikleri Nelerdir?

ST 37 siyah levha sac olarak bilinen ürün dünyada ve ülkemizde en çok talep gören ve bu sebeple, en çok üretimi yapılan ürünler arasında yer alıyor. Farklı birçok sektör içinde kendine yer edinen ST 37 siyah saclar yassı çelik ürünlerdir.

Farklı kalınlık ve ebatlarda üretimi yapılan ST 37 siyah levha sac ürünleri arasından seçim yaparken kullanım alanına ve amacına göre tercih yapılır. 

Mukavemeti son derece yüksek olan ve sert üretim özelliğine sahip olan ST 37 siyah levha saclar özellikle mukavemet isteyen alanlar için oldukça büyük öneme sahiptir. Karaca Metal firması olarak sizler için hazırladığımız ve kaliteli ürün çeşidi ile sunduğumuz ST 37 siyah sac levhalar standart ölçülere sahiptir. Standart ölçülerin yanı sıra dilerseniz firmamıza özel sipariş vererek de ürünü satın alabilirsiniz.

ST37 Siyah Sac Satın Alma İşlemleri

ST 37 siyah levha sac ürünleri değişen kullanım alanları sebebi ile en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alır. Demir çelik sektöründe sadece ülkemizde değil tüm dünya da en çok imalatı yapılan ürünlerin de arasındadır. ST37 siyah levha sac fiyatları ise ürünün ebatları ve teknik özelliklerine göre değişim göstererek satışa sunulur. 

ST37 sac fiyatları ile ilgili detaylı bilgi edinmek için ürün fiyat listemizi inceleyerek ihtiyacınıza uygun özelliğe sahip olan ürün bilgisi ile fiyatlarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Karaca Metal olarak konusunda uzman olan ekibimiz ile yıllarda demir çelik sektöründe size hizmet sunmaktayız. Farklı teknik özellikleri göre hazırlanarak üretilen ST37 siyah sac ürünlerimizde her daim stok tedarikine yer vermekteyiz.

ST37 siyah sac çelik fiyatları ebatlarına göre değişim göstermek ile beraber dilerseniz kullanım alanınız için gerekli olan özelliklere uygun ürünün üretimini de firmamızdan talep edebilirsiniz. Karaca Metal firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek gerekli ürün tedariğinizi kısa sürede gerçekleştirmeniz mümkün. Kaliteli üretimlere uygun fiyat seçenekleri ile sahip olmak için hemen müşteri temsilcimizden destek alarak siparişinizi verebilirsiniz. Yüzde yüz zamanında teslimat hizmeti ile sunulan satışlarımız ile ürünlerinize kısa sürede sahip olmanın da avantajını elde edebilirsiniz.

Göz Atmadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon