Köşebentler

Köşebentler, iki tarafından birine yatırıldığı zaman L şeklini alan hadde ürünüdür. Köşebentler yapısal eleman olarak veya tamirat ve imalat ürünü olarak kullanılırlar. Köşebentler en sık kullanılan şekillerden biridir. Alüminyum olan türleri daha çok iç tasarım gibi uygulamalarda kullanılırlar. Köşebent demir üreticileri arasında yer alan firmamız köşebent demir ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm sunmaktadır.

 

Köşebentler haddeleme işlemiyle üretilen, imalat ve onarım projelerinde kullanılan en popüler ürünlerden biridir. Römorklar, kamyon yatakları, çiftlik uygulamaları, inşaat ekipmanları gibi çok farklı alanlarda kullanılabilirler. Köşebentler diğer metal türlerine kıyasla daha düşük bir fiyatla herhangi bir projeye güç ve sağlamlık kazandırabilirler.

Köşebent Ürünlerinde Karaca Metal Farkı

Köşebentler T şeklinde olan yapısal bir üründür. Genellikle düz karbon çelikten imal edilirler. T bölümlerinin üretim yöntemlerinden birisi sıcak haddeleme yöntemidir. Bu ürünler genellikle genel imalat için kullanılırlar. Geniş köşebent ürün yelpazemiz ile her ölçekteki müşterilerimize destek olabiliriz:

  • Köşebent tedarik hizmetinde güvenilir, uygun ve hızlı hizmet yaklaşımı
  • Köşebent ürünlerinde %100 zamanında teslimat sözü
  • Köşebentler dahil olmak üzere demir ve çelik ürünlerinde oldukça geniş ürün çeşitliliği
  • Demir ve çelik endüstri ürün tedarik hizmetlerinde rekabetçi fiyat politikası
  • Kalite merkezli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetinin sağlanması

Karaca Metal Köşebent Hadde Ürünleri

Köşebentler şekilleri doğrultusunda çeşitli projelerde çok daha ekonomik bir tercih olarak ön plana çıkarlar. Bu ürünlerin kaynaklanması, kesilmesi, biçimlendirilmesi ve işlenmesi oldukça kolaydır. Karaca Metal, önceden kesilmiş gönderilmeye hazır köşebent hadde ürünlerini elinde bulundurur. Küçük veya büyük fark etmeksizin tüm projelerinizde size yardımcı olmaya hazırız.

 

Köşebent ürünlerimiz üstün inşaat mukavemetine sahiptir. Köşebentler köprü, kiriş, gemi ve diğer endüstriyel alanlarda yaygın bir biçimde kullanılırlar. Beyaz yüzey kaplamalı bu açılı hadde ürünleri müşterilerin gereksinimlerine tam olarak uyması için standart kimyasal bileşimi taşırlar. Köşebent ebatları ve köşebent demir ölçüleri için ekibimiz ile de iletişime geçebilirsiniz. Köşebent demir fabrikası hizmeti sunan firmamız sizlere yönelik özel çözümler sunacaktır.

 

-- KÖŞEBENT AĞIRLIK TABLOSU --

 

Karaca Metal hadde ürünü üretiminde en önde gelen markalardan biridir. Gelişim ve kalite odaklı hizmet anlayışımız ile her zaman müşterilerimize memnuniyet duyacakları şekilde hizmet sunmaya çalışırız. Profesyonel ekibimiz sürekli gelişim odaklı bir yaklaşım ile sektördeki yenilikleri yakından takip eder. Bu sayede müşterilerimize aradıkları ürünleri temin etmek için hızlı ve yenilikçi çözümler üretebiliriz. Köşebent çeşitleri arasında ihtiyaçlarınıza uyum sağlayabilecek pek çok farklı çeşit bulunmaktadır. Köşebent boyutları ve köşebent demir ağırlıkları ürünün tasarımına ve sizlerin ihtiyaçlarına göre ortaya çıkartılmaktadır. Köşebent demir satan firmalar arasında yer alan firmamızı tercih ederek ihtiyaçlarınıza özel olarak üretilen çözümlerden sizler de yararlanabilirsiniz.

KULLANIM ALANLARI

Köşebentler çeşitli uygulamalarda yapısal destek sağlamak için yaygın olarak kullanılan hadde ürünlerinden biridir. Köşebentler inşaat projeleri için en ideal seçimlerden biridir. Sahip olduğu yapısal nitelikleriyle köşebentler işlenebilirlik ve yüksek çekme dayanıklılık özellikleriyle öne çıkarlar. Köşebent satıcıları arasında yer alan firmamız sizlere geniş kullanım alanına sahip olan ürünleri sunmaktadır. Peki köşebent demiri nerede kullanılır ve hangi özelliklere sahiptir?

  • Köşebentler bir iç tasarım ürünü olarak mimari döşemelerde ve kalıplarda kullanılırlar.
  • Çeşitli inşaat projelerinde köşebentler yapısal destek olarak kullanılırlar.
  • Köşebentler inşaatların en genel ürünlerinden birisidir.
  • Çeşitli rafların yapımında köşebentler yaygın bir biçimde kullanılırlar.

 

Benzer Ürünler
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon