L Eşkenar Köşebent

Köşebent, iki tarafından bir yönüne yatırıldığı zaman L şeklini alan hadde ürünüdür. Haddeleme işlemiyle üretilmekle beraber imalat ve onarım projelerinde kullanılırlar. Çeşitlerinden olan alüminyum formda olanlar, iç tasarım gibi uygulamalarda sıkça tercih edilmektedir. L eşkenar köşebent kapsamında üretim gerçekleştiren firmamız, demir ihtiyaçlarınıza profesyonel ve kaliteli çözümler bulmaktadır.

Kullanım Alanları

Köşebentler ; römorklar, çiftlik uygulamaları, inşaat ekipmanları ve kamyon yatakları gibi birçok alanda kullanımı bünyesinde barındırmaktadır.Diğer metal ürünlere göre daha makul bir fiyatla herhangi bir projeye güç ve sağlamlık kazandırma özelliğine sahiptirler. Aynı zamanda inşaatların kirişlerinde kullanılan en önemli ürünlerin başında gelmektedir. Mutfak sektörü ve mimari yapılarda kullanım özelliğiyle de sıkça tercih edilen ürünler arasındadır. İmalat aşamasında kullanılan bu ürünlerin paslanmaz ve dayanıklı bir yapıya sahip olması gerekmektedir. İşte tam da bu noktada Karaca Metal kaliteli üretimi ile kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Her ürününde olduğu gibi L eşkenar köşebent odağında da dayanıklılık ve uzun ömürlülüğü garanti etmektedir. Köşebentler, gemi sektöründe de sıklıkla tercih edilmekle beraber, şekillendirilmesi oldukça kolaydır. Özellikle gıda sektöründe kullanımı oldukça yaygındır. Bunların yanı sıra endüstriyel alanlarda da kullanıma uygun bir yapıya sahiptir. Paslanmaz özelliği sayesinde temel iskeletlerde ve makinelerin gövde kısımlarında sıkça kullanılmaktadır.

Karaca Metal Ayrıcalığı

Karaca Metal her ürününde yüksek kalite odağında başarılı çalışmalara imza atmaktadır. İhtiyaç duyulan ölçü ve ebatlarda L eşkenar köşebent üretimi ile profesyonel çözümler sunmaktadır. Hadde ürün kapsamında sektörel ve standart ölçülerde üretim gerçekleştirerek rakiplerinin bir adım önüne geçmektedir. Güçlü tedarik yapısına sahip olmasının yanı sıra uygun fiyat avantajını da bünyesinde barındırmaktadır. Uzman ekibi ve uzun yıllar edindiği tecrübe ile kusursuz bir hizmet sunan Karaca Metal, ürünlerinin hepsinde uzun yıllar kullanımı garanti etmektedir. Paslanmaz özelliği ve dayanıklılığı ile vücut bulan köşebentler, her sektöre uygun tasarımlarıyla firmamızda yer almaktadır.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon