Levha Sac Satan Firmalar

İnce bir levha formu kazandırılmış olan metaller sanayi sektöründe levha sac olarak adlandırılıyor. Sanayi sektöründe en çok ihtiyaç duyulan malzemelerin başında levha saclar geliyor. Bu nedenle levha sac satan firmalar her daim aranan firmalar olmuştur. Elbette bu firmaların ihtiyaca yanıt verebilecek ürünler sunabilmesi çok büyük önem taşıyor.

İşlenebilir ve aynı zamanda bükülebilir özellikte olan levha sac malzemeler daha düşük bir maliyet gerektiriyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. Hızlı bir şekilde kesilebiliyor olması bile sanayi sektöründe faaliyette bulunan ve sac malzemeye ihtiyaç duyan firmalar için üzerinde titizlikle durulan bir özelliktir. Alüminyum, kalay, nikel, titanyum, pirinç, bakır, altın, gümüş ya da platin metallerden elde edilen levha sac malzemelerin belirli bir kalitede olması da önemlidir.

Levha Sac Malzemede Farkımız Ortada!

Karaca Metal olarak uzun yıllardır sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmaların levha sac ihtiyacını karşılıyoruz. Malzeme tedarikinin yanı sıra levha sac kesim hizmetimiz de bulunduğundan firmalar bu malzemeyi istenen boyutlarda kesilmiş şekilde de temin edebiliyor ve hemen üretim aşamasına geçilebiliyor.

Müşterilerinin ihtiyacına yönelik ürün temini noktasında son derece başarılı olan firmamız, şayet elimizde mevcut değilse, aradığınız levha sac malzemeyi bulmanız için de gerekli çalışmaları yapıyor. Üretimlerimizde en yeni teknolojileri kullanıyor ve böylelikle sorunsuz bir ürün ya da hizmet almanızı sağlıyoruz. Bu nedenle levha sac satan firmalar arasında doğru adres Karaca Metal’dir.

Levha Sac İstanbul

Haddeleme yöntemiyle elde edilen alüminyum sac modellerden tutun da titanyum, nikel, gümüş ya da pirinç gibi türleriyle alüminyum saclarla beraber siz de İstanbul içi siparişlerinizi doğrudan Karaca Metal olarak bizlere iletin. İhtiyaçlarınıza göre yükseklik ve kalınlık derecesi 10 mm şeklinde ayarlanabilir olan levha plaka ürünlerimizle beraber tüm ebatlarda üretim yapıyor, ara ölçülerde istediğiniz şekilde projelerinize göre de şekillendiriyoruz. 

Birçok ölçüde stoklarımızda hazır halde bulunan levha sac modellerinin kullanılacak projelere göre değişen alaşımları sayesinde isteklerinize uygun ölçülerde kesim yapılır ve sizlere teslim edilebilir. Makine ve ağır sanayi alanlarında, denizcilik ve otomotiv sektöründe olmak üzere birçok ağır sanayi içinde kullanımı yaygın olarak tercih edilir. Levha sac arayışlarında, proje ve kullanım alanlarına göre İstanbul içi sac üretim firması olarak Karaca Metal ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, arayışlarınızın tamamı için de dilediğiniz gibi destek alabilirsiniz. 

Platinalar kalın sac levhalar, genişletilmiş levha sac modelleri gibi birçok modeller olmak üzere birbirinden farklı türlerde ve şekillerde sac üretimlerini sağlıyoruz. Karaca Metal sayesinde hem paslanmaz hem de rulo, galvanizli sac türleri gibi birçok levha sac modellerine ulaşabilir, projelere uygunluğa göre ölçüsü ve şekliyle dilediğiniz gibi modelleri de tercih edebilirsiniz. Zorlu koşullarda kullanılabilir tür sac modelleri olduğu için de birçok projelerde değerlendirilir. İstanbul’da levha sac modelleri ve çeşitleri olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına dilediğiniz her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon