NPU Demiri Nedir?

NPU demirleri endüstriyel ve yapısal amaçlar için özel olarak üretilen ürünler arasında yer almaktadır. NPU demirlerinin açılımı aslında profil demirdir. NPU demirler makineler, binalar ve ağır taşıt tamirlerinde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Profillerin sıcak olarak haddelenmiş ve paslanmaz çelik biçimleri de yapısal uygulamalarda, alüminyum biçimleri ise pencere veya cam çerçeveler gibi mimari uygulamalarda kullanılmaktadır.

NPU demirler bütün yapısal uygulamalar, genel imalat ve tamir işleri için ideal şekilde sıcak olarak haddelenmiş yapısal ürünler arasında yer almaktadır. C veya U şeklinde üretilen bu ürünler endüstriyel ortamlar, tarım aletleri, nakliye ekipmanları, kamyon yatakları, römorklar ve daha pek çok farklı alanda tercih edilmektedir.

NPU Demiri Çeşitleri Nelerdir?

Projelerinizde yatay ve dikey seçeneklere yer ayırmak istiyorsanız C şekli veya U şekli olan çelik açılarda ilave güç ve sağlamlık elde edebilirsiniz. Bu çelik şekline uygun olan ekipmanlarla kaynak işleminizi gerçekleştirebilmek için NPU demirleri sizlere uygun alanı sunmaktadır. NPU demirlere kaynak yapılabilmesi, kesilmesi ve biçimlendirilebilmesi son derece kolaydır.

NPU demirlerinin taşıma kapasiteleri son derece yüksektir. NPU demirleri üreticileri arasında bulunan Karaca Metal’i tercih ederek sizler de uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz NPU demirlere sahip olabilirsiniz. Deniz iskelelerinde de NPU demirleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Şekli gereği kanal görevi gören NPU demirleri gemi yapımında da sıklıkla tercih edilmektedir.

Farklı mobilyalarda yapısal ürün olarak kullanılan NPU demirleri ağır ekipmanların üretiminde de kullanılır. Geniş kullanım alanlarıyla dikkat çeken ve uzun yıllar boyunca kullanılabilecek olan NPU demirleri sayesinde sizler de çalışmalarınıza hız kazandırabilirsiniz. NPU demirleri ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Karaca Metal firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon