Boru Kesim İstanbul

Günümüzde pek çok durum için metal ve boru kesim işlemleri gerekebiliyor. Dekoratif kaygılardan altyapıyla alakalı durumlara kadar boru kesimi her anlamda özen gerektiren önemli bir iş olarak karşımıza çıkıyor. Bu işlemlerin yanlış veya özensiz yapılması durumunda müşterinin başının ilerleyen zamanlarda oldukça ağrıdığı da bir gerçek. Bu noktada bu işlemleri emanet ettiğiniz firmanın güvenilirliği ve tecrübesi büyük önem taşıyor.

Bu noktada, genelde dekorasyon amaçlı kullanılan küçük boyutlu borulardan daha büyük boyutlara kadar her çeşitten boru, kesme işlemine tabi tutulabilir. Sektörün öncü firması olarak biz; geniş bir boru yelpazesi sunuyor ve boru profil işleme noktasında, sağlamlıktan ödün vermiyoruz ve işlemlerinizi sağlam bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Karaca Metal olarak oldukça geniş çözüm aralığımız ve 30 yılı aşan tecrübemizle bizler; 2D, 3D ve 5D kesimlere uygun lazer makinelerimizle hizmetinizdeyiz. Pek çok çeşit ürün için tercih edilebilen ve robotlar yardımıyla gerçekleştirilen 5D lazer kesim yöntemi, serbest hareket imkanı sunan yapısı sayesinde boru kesiminin işleyişi konusunda büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Boru kesiminden lazer kesimine ve profil işlemeye pek çok işlemde çözüm noktası olan firmamız; artan ürün çeşitliliği, sektörde son gelişmeleri sürekli takip eden yenilikçi yapısı ve tecrübesiyle; müşterilerimize en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmak amacıyla, sizleri İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Demirciler Sanayi Sitesi’nde bekliyor.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon