Çelik Hasır Nasıl Döşenir?

Bahçe ve çeşitli alanlarda güvenli bir bölüme yer açılmak için tercih edilmekte olan çelik hasır uygulamaları şık bir dekorasyon seçimi olarak da tercih ediliyor. Farklı renk seçenekleri ile sunulmakta olan çelik hasırla bahçelerde ya da çeşitli alanlarda genelde duvar üstüne monte edilerek kullanılıyor. Bunun yanı sıra toprak alan üstüne de yapıldığı bilinmektedir. İşlemlerde öncelikle direk ya da köşebentler belli aralıklar ile duvar veya toprağı sabitlenir. Bu sabitlenme işlemi sonrasında çit hasır bu alana kaynak ile ya da vidalama işlemi ile eklenerek ilerleme sağlanır. .Çelik hasır döşeme işlemlerinde montaj uygulaması ya da kaynak seçimleri ile ilgili deneyiminiz var ise kolaylıkla döşeme uygulamasını gerçekleştirebilirsiniz. Fakat herhangi bir deneyime sahip değil iseniz konusunda uzman olan kişilerden destek almanız önerilir. Aynı zamanda çok fazla alana yapılacak olan uygulamada da destek alınması önemlidir.

Çelik Hasır Kullanım Alanları

Çelik hasır uygulaması aslında birçok alanda karşımıza çıkan uygulama çitlerdir. Bu uygulamalar ile güvenli estetik görsellik çelik hasırlar ile bir arada elde edilebiliyor. Bina etrafında, sitelerde, hobi bahçelerinde ya da kamu binaları gibi alanlarda da çelik hasır çit kullanımına yer veriliyor. Sizde bina etrafı ya da gerekli alan korunması işlemlerinizde duvar üstü ya da toprak üstüne çelik hasır çit uygulamasını yaptırabilirsiniz. Renk seçimleri arasından beğeninize uygun olan tercihi belirleyerek ürün kullanımına yer açabilirsiniz.

Çelik Hasır Fiyatları

Çelik hasır kullanımları ile rahat ve güvenli bir alan yaratılabiliyor. Bu özelliklerin yanı sıra estetik bir güzelliği ve dekorasyon detayını da sunan hasır çitlerin alımında ise uygulama yapılacak olan yerin metresinin bildirilmesi yeterli olacaktır. Yapıların daha estetik bir görüntüye kavuşması için yer verilen çelik hasır alımlarınız için konusunda uzman olan üretici firmadan detaylı olarak bilgi edinerek uygula yapılacak olan alanın metresi ve istenen uzunluk da belirlenerek fiyat teklifi de buna göre alınabilir. Fiyat alımı sonrasında onay vermeniz durumunda hasır çit yapımı için de ayrıca bir işçilik hizmetinden yararlanmanız gerekecektir.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon