Çelik Hasır Yük Taşıma Kapasitesi

Çelik hasır, çeşitlilik konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Firmamızda yer alan seçenekleri, ihtiyaçlarınıza profesyonel bir çözüm olma niteliğindedir. Standart ölçülerin yanı sıra dilediğiniz ölçü ve ebatlarda özel üretimler gerçekleştirerek hiçbir konuda sınır tanımamaktayız. Çelik hasır çeşitleri; genişletilmiş sac, çit hasırları, beton hasırları ve kafes hasırlarından oluşmaktadır. Kullanım alanlarına göre farklılık göstermekle birlikte, çelik hasır yük taşıma kapasitesi, yüksek düzeyde dayanıklılık içermektedir.

Karaca Metal olarak çelik hasırlarda profesyonel ve kaliteli işçiliğe önem vermekteyiz.  Betonarme kat döşemelerinin geniş yüzeyli olmaları ve kalınlıklarının az olması nedeni ile sehim yapma riski bulunmaktadır. Bu yüzden işçiliğe önem verilmesi kaçınılmaz bir gereklilik olmaktadır. Özellikle toplu konutlara sıklıkla kullanılan çelik hasırların üretim aşamasında rutin kontroller en önemli detaylardan biridir. 

Çeşitlerine Göre Kullanım Alanları

Çelik hasırlar, kullanım alanlarına göre sektörel farklılıklar göstermektedir. Çeşitleri arasında yer alan genişletilmiş sac, hava ve sıvı filtrelerinde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra, pil hücreleri, havalandırma sistemleri, uydu ve radar antenlerinde de kullanıma uygun bir forma sahiptir. Geniş sacların kullanım alanları arasında; restoran ızgaraları, tavan, duvar ve çitlerin sabitlenmesinde, endüstriyel alanlardaki merdivenlerde tercih edilmektedir. 

Çelik hasırlar arasında yer alan çit hasırlar öncelikle güvenlik amacı ile kullanılmaktadır. Özellikle çiftliklerde ve tarım alanlarında kullanımı fazlasıyla yaygındır. Güvenlik amacı için oluşturulan istinat duvarlarında da kullanımını yaygın bir biçimde görebilirsiniz. Bunun yanı sıra balkon ve bahçelerde de rastlayabilmeniz mümkün.

Çelik hasır yük taşıma kapasitesi odağında yüksek düzeyde dayanıklılık gösteren beton hasırlar, genellikle inşaatlarda kullanılmaktadır. Otoyol inşaatlarında, barajlarda, tünellerde ve istinat duvarlarında kullanımını da görebilmeniz olağan. 

Son olarak kafes hasırlar, hayvanların korunması ve kaçmalarını önlemek için hayvan kafeslerinin yapımında kullanılmaktadır. Aynı zamanda oyun sahalarının inşasında da kullanımı mevcuttur. Dayanıklı bir yapıya sahip olan kafes hasırların kullanım alanlarından biri de depo ve market raflarıdır. Korkuluklarda, bahçecilik işlemlerinde ve taşımacılık sektöründe de yaygın bir şekilde tercih edilmektedir.

Çelik hasır ihtiyacını Karaca Metal'in uluslararası kalite standartlarında üretilen tasarımlarında bulabilirsiniz. Üstelik uygun fiyat avantajı ve çeşitli fırsatlar beraberinde! Sizlere her daim profesyonel çözümler sunarak, memnuniyetinizi hedeflemekteyiz.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon