En Dayanıklı Su Borusu Hangisi ?

Su boruları, kullanım alanı ve işlevselliği yönünden  büyük önem arz ettiği için dayanıklı yapıda olması gerekir.  Çelik yapıda olan su boruları, dayanıklılığı ve paslanmaz özelliği ile uzun ömürlülüğü garanti etmektedir. Çelik su borularına yapılan galvanizleme işlemi, paslanmayı önlemek için uygulanmaktadır. Sıvı aktarımını sağlayan su borularının, çelik yapısının yanı sıra çinko kaplama olanlarında da  galvanizleme işlemi gerçekleştirilmektedir.  En dayanıklı su borusu hangisi? sorusu ile karşı karşıya kalındığında en doğru cevap” galvanizli su borusu” olacaktır.

Neden Galvanizli Su Borusu?

 Galvanizleme işlemi ile güçlendirilen borular, içerisinden geçen suyun boruyu aşındırmasını önlemektedir. Paslanmaz özelliği ile dayanıklı yapıya sahip olan galvanizli su boruları, uzun yıllar kullanılabilmektedir.  Galvanizleme işlemi uygulanan su borularında aşınma ve yıpranma durumu söz konusu olmamaktadır. Su ihtiyacı ve dış mekan uygulamalarında kullanılan su boruları, üretim aşamasında büyük titizlik gerektirmektedir.

Su Borularında Neden Karaca Metal?

Galvanizli borular çinko ile kaplanarak daha da güçlü ve dayanıklı bir hale getirilmektedir. İç mekanda kullanılan su boruları, galvanizleme işlemi sonrası, sıcak ortamlarda neme karşı yıpranmalara direnç gösterme özelliğine sahip olacaktır. Su borusu tedariğini en kaliteli şekilde gerçekleştiren firmamız, hızlı teslimat kapsamında sizlere hizmet vermektedir. Yüksek kalite standartlarında üretilen su boruları, farklı boyut ve malzemelerden oluşan birçok seçeneği ile ihtiyaçlarınızı karşılar nitelikte tasarlanmaktadır. Uygun fiyat avantajı ve size özel fırsatları bünyesinde barındıran Karaca Metal, ürünlerinin her biri için uzun ömürlülüğü garanti etmektedir. Üretim ve galvanizleme işleminde büyük titizlikle çalışmalarını sergilemektedir.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon