Gözyaşı Desenli Çeta Sac Ölçüleri ve Çeşitleri

Gözyaşı desenli çeta sac modelleri iç piyasada kullanılan ve baklava desenli olan saclardan sonra en fazla tercih edilen sac modelleri arasında yer almaktadır. Gözyaşı desenli çeta sac ölçüleri ve çeşitleri seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerine göre değişebilmektedir. Ürün çeşitleri arasında farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek farklı ürünler yer almaktadır. Bu ürünleri seçerken her zaman kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır.

Doğru ürünleri seçtiğiniz zaman uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Gözyaşı desenli saclar hem Türkiye’de hem de Avrupa’da en fazla tercih edilen ürünlerdendir. Kullanım amaçları ve yerleri son derece geniş olan gözyaşı desenli sacların taban yüzeylerinde kullanılan demir çelik saclarının yüzeyleri de kaygandır. Kayganlığın daha da artmasını önleyebilmek amacıyla haddelenen siyah saclar, yüzeylere haddeleme sayesinde verilen kabartılmış desenler ile birleştirilir. Desenler sayesinde sürtünme mukavemeti artar ve çevresel risk faktörü de ortadan kalkar.

Gözyaşı Desenli Çeta Sac Fiyatları

Açık alanlarda ıslanma ve buğulanma gibi sac yüzeyinin daha da kullanışsız hale gelmesi problemleri bu tür saclarda yaşanmamaktadır. Gözyaşı desenli olan sacların fazla tercih edilmesinin en önemli sebebi de budur. Yangın merdivenleri, yürüme yolları, rampalar, makineler, ıslak zemin olabilecek gemi ve deniz kenarı tesisleri de ürünlerin kullanım alanları arasında yer almaktadır.

Gözyaşı desenli saclar kamyon ve tır kasaları, basamaklar, dolap kapakları, dekorasyon amaçlı olan dış cepheler ve yer zemini kaplamaları içerisinde de kullanılmaktadır. Gözyaşı desenli çeta sac modellerinin fiyatları seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak bu ürünler genellikle ekonomik fiyat seçeneklerine sahip olan saclar arasında bulunmaktadır.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon