Gözyaşı Desenli Çeta Sac Ölçüleri ve Çeşitleri

Çeta sac modellerinin kullanım amaçlarına göre piyasada birbirinden farklı sektörlere, hizmetlere amaç ettiği bilinen bir gerçektir. Gözyaşı desenli çeta sac modeli ise, doğrudan söylenebilir ki piyasada yer alan ve en çok tercihi yapılan modellerden biridir.

Kullanım alanlarına göre teknik özellikleri değişen bu ürünlerde, doğrudan istediğiniz çeşitli sektörler için alabilir ve kullanabilirsiniz. Gözyaşı desenli çeta sac modelleri çeşitlerinin birbirinden farklı teknik özellikleriyle beraber ölçüleri de farklılık gösterirken, farklı sektörlere yönelik doğacak tüm ihtiyaçlara da cevap verecek nitelikte birçok ürün bulunmaktadır.

Ülkemizde çokça tercih edilen gözyaşı desenli saclar, bununla beraber Avrupa'da da çokça tercih edilen ürünler arasında yer alır. Kullanım alanlarının birçok amaca hizmet ettiği bilinen gerçekken, çok geniş bir kullanım ağı da bulunmakta denilebilir. Fakat gözyaşı desenli saclarda taban yüzeyin doğrudan demir çelik kısmı kaygan olduğunu söylemeliyiz.

Bu kayganlığı önlemek adına yapılacak en iyi yöntem ise, haddelenme yapılan siyah saclardır. Yüzeylerde bulunan haddeleme tekniği sayesinde kabartma desenler ile birleştirilerek kayganlığı azaltılmış olur. Gözyaşı desenleri sayesinde ise sürtünmeye karşı mukavemet arttırılarak, her türlü sürtünme derecesi düşürülmüş ve güçlendirilmiş olur.

Gözyaşı Desenli Çeta Sac Özellikleri ve Fiyatları Nedir?

Yağmurdan ıslanan, buğulanma olan açık alanların tamamında sac yüzeyiyle ilgili daha da kullanışsız bir durum oluşmasını önleyen bu sac modelleri, ıslak zeminlerde kayganlığı önlemek için yapılır. Genelde yangın merdiveni, rampa yollar, ıslak zemin yaratılan yürüme yolu ya da makine, gemi, deniz kenarı alanlarında kullanılır. Böylelikle zeminin kayma mukavemeti olabildiğince azaltılmış olur.

Birçok çeşitli alanlardan biri de basamaklardır. Tır ve kamyon kasalarının basamaklarından dolap kapaklarına kadar çeşitli kayganlığı önlemek amaçlı her yerde kullanım bulunur. Dış cephelerde de günümüzde dekor amaçlı kullanımı yaygın olan gözyaşı desenli çeta sac modellerinde fiyatlandırmalar ise, istediğiniz ürün ve işçiliğe göre değişiklik gösterir.

Teknik özelliklere göre birbirinden farklı değişkenliği bulunan bu ürünlerde genel olarak en iyi fiyatlandırmalar en doğru saclara ulaşabilmek de mümkündür.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon