Köşebent Nerede Kullanılır ?

Köşebent; dik açı olacak şekilde tasarlanan, L şeklini alan ve iki demirin birleştirilmesini sağlayan bir hadde ürünüdür.  Düz karbon çelikten üretilen köşebentler, genellikle imalat için kullanılmaktadır. Bu ürünlerin kaynaklanması, kesilip biçimlendirilerek yapılan işlenme aşamaları, kolay olma özelliği ile avantajlı bir niteliğe sahiptir. Büyük- küçük her projede kullanım alanı açısından, geniş bir yer edinmektedir.  Peki köşebent nerede kullanılır?

Köşebentlerin kullanım alanı birçok seçeneği ile çeşitlilik göstermektedir. İmalat aşamasında kullanılan köşebentler, paslanmaz ve dayanıklı bir yapıya sahip olması gerekir. İnşaatların kirişlerinde kullanılan en önemli ürünlerden biridir. Gemi sektöründe sıklıkla tercih edilen köşebentlerin biçimlendirilmesi kolay olduğundan, rahatlıkla işlem görebilmektedir. İhtiyaç duyulan her ölçüde üretimi mevcuttur. Endüstriyel alanda da kullanıma uygun bir üründür. Köşebent, mutfak sektörü ve mimari yapılarda kullanımıyla da önem arz eden bir parçadır. Paslanmaz özelliği ile makinelerin gövde kısımlarında ve temel iskeletlerde kullanılan ürünlerden biridir. Köşebentler, gıda sektörünün en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır.

Köşebentlerde Karaca Metal Ayrıcalığı

Hadde ürün üretiminde rakiplerinin bir adım önüne geçen firmamız, yüksek kalite standartlarında üretilen köşebentleri hızlı teslimat avantajıyla hizmetinize sunmakta. Demir-çelik endüstri ürünleri hizmeti kapsamında güçlü tedarik yapısına sahiptir. Köşebent tedariğinde, uygun fiyat avantajı politikasıyla hareket etmektedir. Kaliteli ve dayanıklı köşebentleri, istenilen ölçü ve ebatlarda üretmektedir. Üretim aşamasında uzman ekibiyle hizmet veren firmamız, ürünlerinde uzun ömürlülüğü garanti etmektedir. Paslanmaz özelliği ve dayanıklılık direnci güçlendirilen köşebentler, ihtiyaç duyulan her sektörde kullanılacak şekilde tasarlanmaktadır.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon