Profil Çeşitleri ve Fiyatları

Her türlü binada kullanıma uygun özelliğe sahip olan profiller hem görsel olarak destek sunarken hem de dayanıklılığın artmasında yardımcı olan seçenekleri içinde barındırıyor. Kutu profil, yapı profilleri, sanayi ve konstrüksiyon profillerinin yanı sıra özel profil imalat çeşitleri bulunuyor. Profil çeşitleri ve fiyatları değişkenlik gösterir.

Kullanım alanına göre profil çeşitleri arasından seçiminizi yaparak kullanım avantajlını elde etmeye başlayabilirsiniz. Toplu konutlarında sanayi binalarında kadar farklı yerlerde rahatlıkla kullanılarak mukavemetinde artmasına destek olan profil alımlarınızda firmamızdan destek alarak en kaliteli tercihe en uygun fiyat aralıkları ile sahip olmanın da avantajını elde edebilirsiniz.

Profil çeşitleri ve fiyatları farklı seçenekleri ile sunulmakta olup aynı zamanda her çeşit içinde tercih edilen özelliklere göre de fiyat skalasında değişim görülebilir. Bu neden ile ürün alımlarınız için öncelikle müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek arzu ettiğiniz özelliğe sahip olan profil seçiminizi yaparak fiyat teklifinizi de alabilirsiniz. Yeterli stok gücüne her daim sahip olan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekip ile sizler için en kaliteli ürünleri hazırlamaya devam ediyor.

Kutu Profiller

Müşterilerin ihtiyacına göre sıcak ya da soğuk çekme ile hazırlanan kutu profillerden kare ve dikdörtgen özelliklere sahip olan farklı kalite seçimleri ile sunulan modelleri inceleyebilirsiniz. İsteğinize göre siparişinizi kolaylıkla oluşturmanız mümkün.

Sanayi ve Konstrüksiyon Profilleri

İmalat tarzı tam olan sanayi tarzı olan yapılarda kullanıma uygun olan profiller dayanıklı çelik profillere ihtiyaç duyulan alanlar için son derece ideal olan ürünlerdir. Ürün tercihiniz için müşteri temsilcimizden destek alarak fiyat teklifini de kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Yapı Profilleri

Ev, iş yeri gibi pek çok farklı binanın hazırlanmasında kullanılabilecek olan yapı profilleri firmamızın üretimleri arasında yer alıyor. İsteğinize uygun olarak seçiminizi yaparak ürün siparişinizi kolaylıkla vermeniz mümkün.

Özel Profiller

Özel profiller özel şekillere sahip olan profiller olarak da ifade edilebilir. Oval, altıgen, elips, yuvarlak gibi değişen şekiller ile sunulabilen özel profiller sıcak ya da soğuk hadlenmiş olarak sunulabiliyor. Özel profiller çeşidine sekil ve özelliği belirleyerek siparişinizi de rahatlıkla verebilirsiniz.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon