NPU Profil Kesit Ölçüleri

NPU profiller, sıcak haddelenmiş ve paslanmaz çelikten oluşan ürünlerdir. Aynı zamanda alüminyum biçimde olanları da mevcuttur. Kullanım alanlarına göre değişiklik göstermekle birlikte, birçok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. NPU profillerin en büyük avantajı ise kesilme ve biçimlendirme işleminin oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilmesidir. Bu ürünlerin taşıma kapasitesi ise oldukça yüksektir. Karaca metal NPU profil kesit ölçüleri ile, her sektörde kullanıma uygun tasarımlara imza atmaktadır.

NPU Profillerin Kullanım Alanları

NPU profiller, kullanım kolaylığı ve taşıma kapasitesinin yüksekliği kapsamında birçok sektörde kullanılmaktadır. Özellikle endüstriyel ve yapısal amaçlar için özel olarak biçimlendirilmektedir. Bu profillerin;  ağır taşıt tamirlerinde, makinelerde ve binalarda kullanımı oldukça yaygındır. Aynı zamanda genel imalat ve tamir işlemlerinde sıkça tercih edilmektedir. Paslanmaz özelliği ile vücut bulan NPU profiller, pencere veya cam çerçeveler gibi mimari uygulamalarda da kullanılmaktadır. C ve U şeklinde biçimlendirilen bu ürünler, projelerde çelik açıda ilave güç ve sağlamlık kazandırır. Bunun yanı sıra deniz iskelelerinde, inşaat sektöründe, gemi yapımında, nakliye konteynerlerinde, çeşitli mobilyalarda ve ağır ekipmanların üretiminde kullanımı mevcuttur. Karaca Metal, NPU profil kesit ölçüleri ile ihtiyaç duyulan formlarda üretim gerçekleştirerek ihtiyaçlarınıza profesyonel ve pratik çözümler bulmaktadır. Her sektöre uygun NPU profil tasarımlarında, yüksek kaliteyi de beraberinde getirmektedir.

NPU Profillerde Karaca Metal Ayrıcalığı

Karaca Metal, NPU profillerde önceden kesilip biçimlendirilmiş uzunluklar ile her sektöre uygun üretim gerçekleştirmektedir. Bu ürünlere galvanizleme işlemi uygulayarak daha dayanıklı bir yapı kazandırmaktadır. Paslanmaz özelliğini bünyesinde barındıran NPU profiller, uygun fiyat avantajı ile hizmetinize sunulmaktadır. Karaca Metal, kendini sürekli geliştiren ve ihtiyaçlarınıza en doğru biçimde yanıt bulan bir firmadır. Teslimat hızı ve ürünlerinini yüksek kalitesi ile %100 memnuniyeti garanti etmektedir. Aynı zamanda NPU profil kesit ölçüleri kapsamında çeşitli ebat ve ölçüde ürünü firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Ölçü konusunda sayfamızdan bizlerle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon