Boru Profil Çeşitleri

Boru profil çeşitleri arasında yer alan ürünler kullanım alanlarına göre farklılıklar gösterebilmektedir. Bu ürünler arasında sanayi ve konstrüksiyon profilleri de yer almaktadır. Ev, işyeri, okul ve üretim yapılan yerlerde kullanılan sanayi ve konstrüksiyon profilleri dayanıklı çelik profil ve konstrüksiyonlarına ihtiyaç duyulan alanlarda ön plana çıkmaktadır.

Yapı profilleri ise her türlü çelik konstrüksiyon özellikli olan binalarda, sanayi binalarında, ev ve imalat yapılan yapılarda, iş merkezlerinde veya alışveriş merkezlerinde kullanılmaktadır. Özel şekilli profiller ise oval, elips, D, L , T, Z ,I ve X gibi şekillerde üretilmektedir. Aynı zamanda altıgen, damla, küpeşte kesitli profiller de üretilmektedir.

Boyalı, paslanmaz, su, sanayi, kare, doğalgaz tesisatı, kazan, spiral kaynaklı, basınçlı tesisat ve galvanizli boru profil çeşitleri de en yaygın olarak kullanılan boru profil çeşitleri arasında yer almaktadır. Paslanmaz ve dayanıklı yapılarıyla sık sık tercih edilen boru profilleri uzun yıllar boyunca kullanılabilecek dayanıklılığa sahiptir. Fakat seçim esnasında bazı özel detaylara dikkat etmeniz gerekebilir.

Boru Profil Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Boru profil çeşitleri arasından seçim yapacağınız zaman istek ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundururken aynı zamanda firma güvencesine de dikkat etmelisiniz. Müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler alan ve güvenilir yapısıyla ön plana çıkan firmalar ilk tercih edeceğiniz firmalardan olmalıdır. Böylelikle güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz boru profillere sahip olabilirsiniz.

Boru profil çeşitlerinin fiyatları seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak fiyat karşılaştırması yaparken aynı zamanda firmaların kaliteli olmasına da dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde satın alacağınız ürün ile ilgili kısa süre içerisinde ciddi sorunlar yaşamaya başlayabilirsiniz.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İki tarafı çinko kaplı olan karbon çelik sac malzemeler galvaniz sac  plaka olarak adlandırılıyor. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip...
İmalat sektörünün en önemli materyallerinden biri olan soğuk haddelenmiş paket sac aynı zamanda DKP paket sac adını da taşıyor. Bu ürün sıca...
Pek çok farklı sektörde kullanıma uygun olan ve tüm teknik özellikleri ile benzerlerinden ayrılan DKP sac İstanbul  başta olmak üzere Türkiy...
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İstanbul
Telefon