Dilinmiş Sac

Dilinmiş rulo sac, müşterilerin taleplerine göre rulo olarak üretilen ürünlerin, dilme hattı baz alınarak istenilen ölçüler dahilinde dilinmiş halidir. 

Ürünlerin paketlenmesi de talebe göre dilme özelliği gibi siz müşterilerin istekleri doğrultusunda gerçekleşir. Paketleme, isteğinize göre dikey veya yatay paletli olabileceği gibi paletsiz olarak da ulaşıma hazır bir hale getirilebilir. 

Dilinmiş rulo sac ürünleri, isteğe bağlı olarak boyalı dilinmiş rulo sac halinde de bulunabilir. Bu ürünler de tıpkı dilinmiş rulo sac ürünleri gibi müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde dilme hattında dilimleme işlemi yapılmış haldedir. Dilme hatları üzerinde neredeyse 20 mm ene kadar dilme işlemi yapılabilir. Paketlemeler ise daha önce belirtildiği gibi yatık veya dikey şekilde yapılabilir. Dilme işlemi genellikle 0.20 mm ile 3.00 mm arasında gerçekleştirilebilir. Genişlik ölçüleri ise çoğunlukla 30 ile 1250 mm arasındadır. 

Dilinmiş rulo sac ürünleri müşterilerin taleplerine göre çeşitli bant genişlikleri dahilinde dilinerek üretilebilir. Müşterilerin talep ve ihtiyacı son derece önemlidir ve bu noktada yapılması gereken tek şey müşterilerin firmamız ile iletişime geçmesidir. 

Dilinmiş rulo sacların özelliklerini bilmeniz sipariş verirken size kolaylık sağlar. Dilinmiş rulo sacların iç yapısı ortalama 508 mm ile 610 mm arasındadır. Ruloların üretimi genel olarak 0.20 mm ile 3.00 mm arasındaki kalınlıklarda olup, rulo genişliği de buna bağlı en fazla 1500 mm, en az 20 mm olmaktadır. Dilinmiş rulo sacların ağırlıkları en az 2 ton olabilirken en fazla 12 ton olabilir. 

Dilinmiş rulo sacların kaplamaları ülkemizin ve dünyanın kabul ettiği standartlara uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu ürünler, sıcak daldırma yöntemi ile kontinü hatlar içerisinde meydana getirilir. Ürünlerimizin üretim aşamasında da her nokta özenle kontrol edilir. 

Dilinmiş rulo sacların kullanım alanı geniştir. Elektrik kanal sistemleri bu ürünün kullanım alanına verilebilecek ilk örnektir. Bu ürün; hafif çelik yapı profillerinde, kenet çatı kaplama sistemlerinde, havalandırma kanal sistemlerinde, asma tavan profilleri ve kanal sistemlerinde, güneş enerjisi sistem profillerinde ve dış cephe kaplama ürünlerinde kullanılır. 

Dilinmiş rulo sacların kullanım alanı bunlarla sınırlı değildir. Bu alanların yanında nakliye araçlarının imalatı sırasında kullanılır. Tren, gemi, otobüs, kamyon ve bisiklet bu araçlara örnek verilebilir. Bu saclar enerji sektörü içerisinde tercih edilebilir. Örneğin rüzgar enerjisi üretiminde, güneş enerjisi üretiminde, enerji nakil hatları içerisinde kullanılabilir. Dilinmiş sacların tarım sektöründe tercih edilmesi de mümkündür. Tarım makineleri için tercih edilen boruların yapımında, suların gücünü kontrol eden kanalların yapımında kullanılabilmesi buna örnektir. Depolama sistemleri ve inşaat sektörü bu sacların kullanıldığı bir diğer alanlardır. Son olarak dilinmiş saclar sıcak ve aynı zamanda basınçlı alanlarda tercih edilebilir. 

Karaca Metal olarak sizlerden gelen siparişleri büyük bir titizlikle hazırlayıp sizlere ulaşıncaya kadar takip ediyoruz. Özel olarak isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza önem veriyor ve en kısa sürede teslim etme garantisi veriyoruz. Dilinmiş saclara ve daha çeşitli ürünlerimize sitemizden göz atabilir, güçlü stoğumuza güvenip bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon