Soğuk Haddelenmiş Paket Sac

İmalat sektörünün en önemli materyallerinden biri olan soğuk haddelenmiş paket sac aynı zamanda DKP paket sac adını da taşıyor. Bu ürün sıcak haddelenmiş olan sac malzemenin soğuduktan sonra oda sıcaklığında yeniden haddelenmesi ile elde ediliyor. Burada amaç bir yandan daha keskin boyutlar elde ederken diğer yandan sac materyalin daha iyi bir yüzey kalitesine kavuşmasını sağlamaktır.

Silindirler arasında sıkıştırma yapan tabakalara uygulanabilen bu materyal çeşitli bitim işlemlerini tarif etmek amacıyla da kullanılabiliyor. Ürünlerin birbirinden çok farklı kalitelere sahip olabileceğini de belirtmek gerekiyor.  Dolayısıyla imalat aşamasında kullanılan bu malzemelerin kalitesi üretim sonunda ortaya çıkan ürün kalitesinde de belirleyici bir unsur oluyor.

Soğuk Haddelenmiş Paket Sac Malzemelerde Kalite Önemli!

Bu noktada akıllara gelen soru soğuk haddelenmiş  paket sac malzemenin kalitesinde belirleyici olduğudur. Söz konusu materyallerin kalitesini belirleyen unsur soğuk haddeleme işlemi esnasında kullanılan yöntemler daha doğrusu bu yöntemlerin farklılaşıyor olmasıdır. Dolayısı ile ortaya çıkan malzemenin kalitesinde de büyük farklılıklar net bir şekilde gözlemlenebiliyor.

Şayet üretimde kullanmak için yüksek kalite düzeyinde soğuk haddelenmiş paket sac  malzemelere ihtiyacınız varsa ve bununla birlikte kaliteye büyük önem veriyorsanız rotanızı hemen firmamıza çevirebilirsiniz. Yüksek kalite düzeyinde ve aynı zamanda yüksek mukavemet özelliğine sahip olan soğuk haddelenmiş paket sac  materyal ihtiyacınızı geniş ürün arasından seçtiğiniz ürünlerle karşılayabilirsiniz.

Okumadan Geçmeyin
İlginizi Çekebilir
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi B-2 Blok No:64/65 Başakşehir/ İSTANBUL
Telefon